Eren Yıldırım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
173
Eren Yıldırım kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eren Yıldırım kimdir?, biyografi sitemizde Eren Yıldırım kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eren Yıldırım kimdir? kaç yaşında?, Eren Yıldırım kimdir? memleketi neresi, Eren Yıldırım kimdir? evi nerede, Eren Yıldırım kimdir? nereli, Eren Yıldırım kimdir? instagram, Eren Yıldırım kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Eren Yıldırım kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Eren Yıldırım
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Adana
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Öğretmen
İnstagram hesabı için tıklayın

Eren Yıldırım nereli? Kaç yaşında?

Eren Yıldırım kimdir, nereli, kaç yaşında, neden tutuklandı? Eren Yıldırım ne iş yapar, mesleği ne? Ailesi, kaç kardeş? Eren Yıldırım Vefa Sosyal Destek Grubu’nun çalışmasını engellemeye çalıştıkları gerekçesi ile gözaltına alınan ve sonradan tutuklanan Eren Yıldırım ile ilgili araştırılan detaylar yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizler birlikte olacak.

Eren Yıldırım yaşamı ve biyografisi

Eren Yıldırım Adana CHP Yüreğir Gençlik Kolları Başkanı’dır. Mayıs 2020 tarihinde Yüreğir Kaymakamlığı’na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu personellerine saldırması neticesinde önce gözaltına alındı.

Eren Yıldırım chp doğum tarihi

Eren Yıldırım 14 Mayıs 2020 tarihinde Adana Yüreğir Kaymakamlığı’na bağlı Vefa Sosyal Destek Grubu saldıran şüpheliler içinde yer aldı. Gözaltı sürecinden sonra Eren Yıldırım’ın serbest kalmasının sonrasında Cumhuriyet Başsavcılığı duruma itiraz etti.

Böylelikle Adana 4. Sulh Ceza Mahkemesi, şüpheli Eren Yıldırım ile ilgili tutuklama kararı çıkarttı ve adliyeye getirilen Eren Yıldırım tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Basında sonra çıkan görüntüler içinde Eren Yıldırım Yıldırım’ın annesini “Sen halka silah mı çekiyorsun?” diye bağırdığı duyuldu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.