Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
433
Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir?, biyografi sitemizde Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? kaç yaşında?, Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? memleketi neresi, Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? evi nerede, Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? nereli, Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? instagram, Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Eren Vurdem (Söz Dizisi Ateş) Kimdir? Biyografi

Eren Vurdem Kimdir? (Söz Dizisi Ateş) Nereli? Kaç Yaşında?

Oyuncu, Seslendirme Sanatçısı ve bunun yanı sıra Tiyatrocu olan Eren Vurdem 7 Kasım 1988 tarihinde Konya’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamının bir kısmı memleketi Konya’da geçti. Esasen Kafkas göçmenidir. Üniversite kariyeri ile İstanbul Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro bölümünü tamamlayarak medya camiasına adım attı.

Fiziki yapısı ve ilk etaplarda oynadığı roller nedeni ile Erdem Vural nereli sorusunu sürekli olarak zinde tutmuştur. Karadeniz tiplemelerinin hakkını veren tecrübeli oyuncu eğitimci bir ailenin çocuğu olup aile kökeni olarak Kafkaslardan gelmektedir.

Bir dönemin popüler dizisi Şefkat Tepe ile oyunculuk kariyerine merhaba dedi. Bu süreci çeşitli dizi ve sinema filmleri takip etti.  Oyunculuk kariyerini zirveye çıkaran dizi filmlerinden birisi de Söz dizisi olmuştur. Bekar olan Eren Vurdem, 30 yaşında olup, dizi ve sinema film çalışmalarına sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.