Eren Bakıcı Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
527
Eren Bakıcı Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Eren Bakıcı Kimdir?, biyografi bölümümüzde Eren Bakıcı Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Eren Bakıcı Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Eren Bakıcı Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(1) (0)
Ad Soyad Eren Bakıcı
Meslek Sanatçı
Yaşı 37 (1984-05-18)
Boyu 1,68
Kilosu 50 KG
Burcu Boğa
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Bilinmiyor
Doğum Yeri İstanbul

Eren Bakıcı Kimdir? Biyografi

Eren Bakıcı, 18 Mayıs 1984 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesinin adı Ayşe’dir. Esen isminde kardeşe sahiptir.  

İlköğretim eğitim hayatına Özel İdeal Koleji’nde başlayan Eren Bakıcı, orta okul ve lise eğitim hayatına Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü ile devam etmiştir. Yüksek öğretim eğitim hayatına aynı okulda devam etmiş ve Modern Dans Bölümü’nü bitirmiştir.  

Atatürk Kültür Merkezi Çocuk ve Gençlik Balesi’nde sergilenen oyunlarda da sahne alan Eren Bakıcı, Londra’da ‘Urdang Dance Academy’de ve Budapeşte’de dans eğitimi almıştır.  

‘Dans@’ isimli grupla Çin’de Türkiye’yi temsil etmiş ve Britney Spears, Michael Jackson gibi dünya yıldızlarıyla çalışmış olan Selahattin Kara ile 1 aylık workshop çalışması yapmıştır.  

‘Yıldızların Altında’ adlı müzikalde de sahne alan dansçı, 2005 senesinde da çocukluk dostları olan Yasemin Yürük, Gülçin Ergül ve Cemre Kemer ile ‘Hepsi’ grubunu kurmuşlardır.  

Avrupa Yakası ve Benim Annem Bir Melek, Bana Baba Dedi gibi dizilerde de konuk oyuncu olarak yer almış ve ‘Kısık Ateşte 15 Dakika’ isimli sinema filminde de Ceylan kişiliğine hayat vermiştir. Ayrıca 2011 senesinde ‘Kral Pop’ ile Türkiye turnesine çıkmıştır.

Boğa burcu detaylarına sahip olan Eren Bakıcı, 1.68 metre uzunlukta ve 50 kilogram ağırlıktadır.  

14 Aralık 2020 Pazartesi 14:16
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.