Eren Aksoy kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
429
Eren Aksoy kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eren Aksoy Kimdir, biyografi sitemizde Eren Aksoy ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eren Aksoy kaç yaşında?, Eren Aksoy memleketi neresi, Eren Aksoy evi nerede, Eren Aksoy nereli, Eren Aksoy instagram, Eren Aksoy ile alakalı her detay yazımızda..

Eren Aksoy Biyografi

Eren Aksoy kimdir, kaç yaşında, nereli?

Eren Aksoy sosyal platform fenomeni ve yazardır. 5 Mayıs 1999 tarihinde Bilecik’te dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 22 yaşındadır. Sosyal medya platformlarında paylaşımı yaptığı içerikler ve paylaşımı yaptığı Gamzelim adlı kitabı aracılığıyla ünlendi ve tanınmaya başladı.

Eren Aksoy yaşamı ve biyografisi

Eren Aksoy 5 Mayıs 1999 senesinde Bilecik’te dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Bilecik’te başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Balıkesir Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde sürdü.

Eren Aksoy sosyal platform kanallarında paylaşımları ile kısa bir sürede bir hayli önemli kitleye ulaştı. Edebiyat denemeleri kaleme alan genç fenomen Gamzelim kitabının yazarlığını yaptı.

Eren Aksoy’un en büyük korkusun ailesinden birine zarar gelmesi. Günümüzde sosyal platform çalışmalarına sürdürmektedir.

Eren Aksoy boy kilo ve hangi burç?

Eren Aksoy boyu 1.81 cm kilosu 88 kg ve burcu Kova.

Eren Aksoy sevgilisi?

Eren Aksoy sevgilisi ve özel yaşamı ile ilgili bir dönem fenomen Ceren Yaldız ile ismi anıldı.

Eren Aksoy kitapları

  • Gamzelim
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.