Erdal Acar kimdir, Erdal Acar kaç yaşında?

07.11.2021
485
Erdal Acar kimdir, Erdal Acar kaç yaşında?

Erdal Acar kimdir, biyografi bölümünde Erdal Acar biyografi sayfası ile karşınızdayız. Erdal Acar kaç yaşında?, Erdal Acar memleketi neresi, Erdal Acar facebook, Erdal Acar nereli, Erdal Acar instagram, Erdal Acar ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Erdal Acar kimdir? başlığımızın detayları..

Erdal Acar Kimdir – Erdal Acar Biyografi

Erdal Acar Artvinli’dir. Müteaahittir. 1989 senesinde Aylin Acar ile evlendi ve bu evliliğinden 1991 senesinde bir çocuk sahibi oldu. İlk zamanlar sorunsuz bir evliliğe sahip olan Erdal Acar, 1996 senesinde tanıdığı “1993 Türkiye Güzeli” Emel Yıldırım ile aşk yaşamasıyla evliliği yara aldı. 

Erdal Acar, Aylin Acar ile evli olduğu zamanda birden çok güzel manken ile adı anılmış, fakat Emel Yıldırım’ın hamile kalmasıyla yalnızca Emel Yıldırım ile adı anılır oldu. 

1997 senesinde eşi Aylin Acar ile ayrı yaşamaya başlayan  İş adamı, Erdal Acar, çok fazla Emel Yıldırım ile birlikte görüntüleniyor ve hatta eşinden ayrıldıktan sonra Emel Yıldırım ile evleneceği söylentileri hızla yayılmayı sürdürüyordu. 

Ayrı yaşadığı eşinden bir oğlu, Emel Yıldırım’dan ise bir kızı varken adı Seda Sayan ile anılmaya başladı. Lakin en fazla konuşulan ilişkisi Demet Şener ile yaşadığı ilişki oldu. 

Erdal Acar, Demet şener ile o zamanda objektiflere yakayı ele verdi ve sonunda 1998 senesinde saklanmayarak objektiflere poz verdiler. Lakin Demet Şener ve Erdal Acar ilişkisi yalnızca bir kaç ay sürdü. Aynı zamanda Emel Yıldırım, Erdal Acar’ı terk etti. 

Erdal Acar 1999 senesinde Emel Yıldırım ile barışmış ve eski eşi Aylin Acar’a boşanma davası açtı. 

2000 senelerında Erdal Acar’ın adı bu kez Ayşe Hatun Önel ile anılmaya başladı. Daha sonra bu söylentilera Deniz Akkaveya eklendi. 

Lakin nihayetinde Erdal Acar, ilk eşinden boşanarak Emel Yıldırım ile evlendi. Evlenmeden önce bir kız çocuk sahibi olan çiftin evlilik sonrasında bir bebekleri daha oldu. Emel Yıldırım 9 yıllık eşinden maddi manevi hiçbir şey talep etmeden evliliği bitirdi. 

Erdal Acar 1.5 senedir aşk yaşadığı Kardelen Ergin ile 2016 senesinde  üçüncü kez nikah masasına oturdu. Erdal Acar yeni eşine düğün armağansi olarak Çeşme’de bir ev Alaçatı’da da 1 milyonluk villa aldı. 

Erdal Acar ilk evliliğini Aynil Acar ile yapmış bu evliliğinden Yiğithan, ikinci evliliğini Emel Yıldırım ile yapmış,  bu evliliğinden Eremcan ve Cansu isimlerinde iki çocuğu mevcuttur. Üçüncü evliliğini ise Kardelen Ergin ile gerçekleştiren Erdal Acar’ın bu evliliğinden ise Derin isminde bir kızı mevcuttur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.