Erce Baykal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
570
Erce Baykal kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Erce Baykal kimdir?, biyografi sitemizde Erce Baykal kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Erce Baykal kimdir? kaç yaşında?, Erce Baykal kimdir? memleketi neresi, Erce Baykal kimdir? evi nerede, Erce Baykal kimdir? nereli, Erce Baykal kimdir? instagram, Erce Baykal kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Erce Baykal kimdir? Biyografi

Erce Baykal nereli? Kaç yaşında?

İş adamı Erce Baykal kimdir? Erce Baykal nereli, kiminle evli? Erce Baykal ne iş yapar? Hayatı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Erce Baykal yaşamı ve biyografisi

Erce Baykal İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Çocukluk senelerı İstanbul’da geçti. İlk ve orta öğrenimini bitirdiktan sonra 1993 senesinde İstanbul Kadıköy Anadolu Lisesi’ni 2001 senesinde bitirdi. Liseden mezun olduktan sonra üniversiteye yine İstanbul’da başladı. 2001 senesinde Işık Üniversitesi’ni kazandı. 2005 senesinde Işık Üniversitesi’nden mezun oldu. Eğitim ve öğrenimine ardından 2006 ila 2007 senelerı içinde Bahçeşehir Üniversitesi

İşletme ve Yönetim bölümünde sürdü. 2013 yılına gelindiğinde Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme, Yönetim ve Operasyon bölümünde eğitimini sürdürdü ve 2015 senesinde sürecini bitirdi.  Erce Baykal kariyerine 2016 senesinde Bahçeşehir Üniversitesi’nde okutman olarak başladı. 2007 senesinde görevine son verdi. 2006 senesinin içinde İdeal Gümrük Müşavirliği bünyesinde çalışmaya başladı. Bu çalışma 12 yıl boyunca sürdü.

2012 senesinde Tehlikeli Maddelerin Karayolu Deniz ve Demiryolu ile Taşınmasına İlişkin Tehlikeli Mallar Güvenlik Danışmanı olarak görev yapmaya başladı. 2014 senesinde Bir Sınıf İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı olarak Yol Osgb İş Sağlığı ve Güvenliği Danışmanlık LTD. ŞTİ’de görev aldı. 2014 senesinde TMG Tehlikeli Maddeler Güvenlik Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ‘nin sahibi oldu. 2015 senesinde TMG Akademi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri adında şirketin de sahibi oldu.

2016 senesinde SEÇ-G ve Yasal Uyum Müdürü olarak TAYSPED çatısı
altında çalışmaya başladı. Günümüzde iş adamı Erce Baykal İstanbul, Türkiye
Lojistik ve Tedarik Zinciri alanında çalışmalarını ve faaliyetlerini
sürdürmektedir.

İş adamı Erce Baykal televizyon ekranlarının güzel sunucusu Buket Aydın ile Aralık 2013 senesinde evlendi. Erce Baykal Buket Aydın ile evlenmeden önce 4 yıl düzeyli ve bir hayli önemli ilişkileri oldu. Ünlü çift evlendikten sonra balayı için Paris’i tercih etmişlerdir. Erce Baykal Buket Aydın’ndan 2020 senesinde boşandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.