Erbatur Ergenekon kimdir, Erbatur Ergenekon kaç yaşında?

07.11.2021
403
Erbatur Ergenekon kimdir, Erbatur Ergenekon kaç yaşında?

Erbatur Ergenekon kimdir, biyografi bölümünde Erbatur Ergenekon biyografi sayfası ile karşınızdayız. Erbatur Ergenekon kaç yaşında?, Erbatur Ergenekon memleketi neresi, Erbatur Ergenekon facebook, Erbatur Ergenekon nereli, Erbatur Ergenekon instagram, Erbatur Ergenekon ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Erbatur Ergenekon kimdir? başlığımızın detayları..

Erbatur Ergenekon Kimdir – Erbatur Ergenekon Biyografi

1983 İstanbul doğumlu Erbatur Ergenekon, ilköğretim eğitimini Metin Aşıkoğlu İlkokulunda, Ortaöğretimi Meva Avni Akyol Koleji, Lise eğitimini ise Bornova Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır.

Ardından Yeditepe Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. Aynı Üniversitede MBA-Bilgi ve İnnovasyon Yönetimi üzerine Yüksek Lisans yapmıştır.

TRT’de Stadyum ve Telelig programlarında ilk staj eğitimini almıştır. Ardından Milliyet ve Fanatik bünyesinde stajını sürdürmüş, 2007 senesinde Okay Karacan’ın oluşturmuş olduğu Habertürk Spor ekibine dahil olmuştur.

Habertürk’te Beşiktaş Muhabirliği ve Dış Haberler editörü olarak çalışmalarını sürdürmüştür. Ardından 24, Sporblog1, Süper Basket, Formula 1, F1 Racing, Milliyet Formula 1 Yazıları, TRT SPor İlk Baskı programı sunuculuğu, Fanatik, NTV SPor gibi birden çok gazete ve televizyon kanalında çalışmalarına devam etmiştir.

En büyük keyfinin seyahat etmek olduğunu söyleyen Erbatur Ergenekon yüzmeyi, basketbol oynamayı, bisiklete binmeyi, PSP oynamayı, Film, biyografi ve roman okumayı çok sevmektedir.

Ayrıca blog yazarı olarakta Erbos isimli bir blogu bulunan Erbatur Ergenekon genelde yazılarını spor üzerine yazmaktadır.

Günümüzde Ntv Spor ekranlarında Kırmızı Çizgi isimli programı sağlamaktadır. Programda Mehmet Ayan, Serdar Ali Çelikler ve Gökmen Özdenak yorumları ile bulunmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.