Enis Kirazoğlu kimdir, Enis Kirazoğlu kaç yaşında?

05.11.2021
62
Enis Kirazoğlu kimdir, Enis Kirazoğlu kaç yaşında?

Enis Kirazoğlu kimdir, biyografi bölümünde Enis Kirazoğlu biyografi sayfası ile karşınızdayız. Enis Kirazoğlu kaç yaşında?, Enis Kirazoğlu memleketi neresi, Enis Kirazoğlu facebook, Enis Kirazoğlu nereli, Enis Kirazoğlu instagram, Enis Kirazoğlu ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Enis Kirazoğlu kimdir? başlığımızın detayları..

Enis Kirazoğlu Kimdir – Enis Kirazoğlu Biyografi

Afyon Kocatepe Üniversitesinde mezun olan Enis Kirazoğlu,Twitch ve Youtube‘ye içerik üretmektedir.Daha önce TuruncuLevye ve Oyungezer gibi kanallarda Editör Şefliği yapmış, şimdi ise Multiplayer kanalına hem de kendi ismiyle açtığı Enis Kirazoğlu kanalına içerik üretmektedir.Multiplayer kanalındaki rolü ise Genel Yayın Yönetmenliğidir.

 ilk başlarda Youtuber olma niyetinde olmayan Enis Kirazoğlu, video işlerine girincekendini daha da ilerletmeye sürdü ve hemen hemen 7 senedir bu sektörün içindebulunmaktadır.

Enis Kirazoğlu’nun olduğu Multiplayer kanalında 480.binden fazla abonesi bulunmaktadır. Enis Kirazoğlu kanalında ise 681.000 abonesi mevcuttur. Instagram hesabında ise 120 binden fazla takipçisi bulunmaktadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.