Emrullah Sürmeli kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
402
Emrullah Sürmeli kimdir, nereli, kaç yaşında?

Emrullah Sürmeli Kimdir, biyografi sitemizde Emrullah Sürmeli ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emrullah Sürmeli kaç yaşında?, Emrullah Sürmeli memleketi neresi, Emrullah Sürmeli evi nerede, Emrullah Sürmeli nereli, Emrullah Sürmeli instagram, Emrullah Sürmeli ile alakalı her detay yazımızda..

Emrullah Sürmeli Biyografi

Emrullah Sürmeli dizi ve sinema film oyuncusudur. Emrullah Sürmeli 2000 senesinde Adana Karaisalı beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı burada geçti. Eğitim yaşamına Adana’da başladı. Babasının işlettiği restaurant’ta garsonluk yaptı. Liseyi Karaisalı Lisesi’nde bitirdi.

Emrullah Sürmeli tiktok

Emrullah Sürmeli kameraların karşısına ilk kez 2018 senesinde Sıfır Bir dizisinde oynadığı Kararlı Çocuk rolü ile adım attı. En büyük çıkışını da bu dizi film ile gerçekleştirdi.

Emrullah Sürmeli tik tok

2020 senesinde Sokağın Çocukları dizisinde Sedat rolüne hayat verdi. 2020 senesinde Sıfır Bir dizisinin sinema filminde Emrullah rolünü canlandırdı. Canlandırdığı rollerden sonra hayranları Emrullah Sürmeli öldümü, kelimeleri, tiktok gibi sorguları çok fazla yaptı.

Emrullah Sürmeli öldümü

Tiktoker, youtuber ve fenomen olmadığını dile getiren oyuncu Emrullah Sürmeli boyu 1.70 cm kilosu 60 kg Burcu Oğlak.

Emrullah Sürmeli sözleri

Emrullah Sürmeli yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2018 Sıfır Bir (Kararlı Çocuk)
  • 2020 Sokağın Çocukları (Sedat)
  • 2020 Sıfır Bir (Emrullah)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.