Emre Uzunboy kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
218
Emre Uzunboy kimdir, nereli, kaç yaşında?

Emre Uzunboy Kimdir, biyografi sitemizde Emre Uzunboy ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emre Uzunboy kaç yaşında?, Emre Uzunboy memleketi neresi, Emre Uzunboy evi nerede, Emre Uzunboy nereli, Emre Uzunboy instagram, Emre Uzunboy ile alakalı her detay yazımızda..

Emre Uzunboy Biyografi

Emre Uzunboy kimdir, nereli, yaş, doğum tarihi, kaç yaşında, boyu, kilosu, hangi burç, doğum günü ne zaman,  sevgilisi, instagram hesabı? Emre Uzunboy Aşk Yeniden, Yasak Elma dizilerinde rol aldı mı? Emre Uzunboy dizileri, hangi dizilerde oynadı? Emre Uzunboy ne zaman dünyaya geldi, nerede yaşıyor, telefon numarası, boy kilo, yaşı kaç, kaçıncı sınıf, hangi lisede, hangi okulda okuyor? Emre Uzunboy ile ilgili bilgi, yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları.

Emre Uzunboy video içeriği üreticisi, sosyal platform fenomeni, influencer, youtuber ve tiktoker. Neredeyse sosyal platformnın her alanında aktif olarak içerikler üretmektedir.

Emre Uzunboy kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, oynadığı diziler, sevgilisi Emre Uzunboy boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Emre Uzunboy 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Gerçek ve tam adı Emre Murat Uzunboy’dur. İsmi hususunda annesinin Emre adını ve babasının da Murat adını istemesi üzerine iki adı oldu. Genç fenomen öğrenim yaşamına doğup büyüdüğü İstanbul’da başladı. Memleketi aslen Trabzon’dur. Dr. Refik Saydam ortaokulunda eğitimini bitirdiktan sonra lisede eğitim hayatına sürdü. Emre Uzunboy  lisede eşit ağırlık okumaktadır.

Günümüzde üniversiteye hazırlanan Emre Uzunboy Radyo Sinema ve Televizyon Programcılığı bölümünde okumayı hedeflemektedir.  Yakın arkadaşı Can ile skeçler kaleme alan Emre Uzunboy oyunculuk alanında da ilerlemek istemektedir.

Emre Uzunboy fenomen kimliğini inşa etmeye 2015 senesinde yakın arkadaşı Can ile başladı. Birlikte yol aldığı Can ile bir dönem kısa süreliğine küs kaldı. Ardından barıştı. Emre Uzunboy dostları içinde; Can, Anıl Şipak,  The Jantas ve Berkcan Güven’dir. Genç ve başarılı fenomen Emre Uzunboy Sina Kurt, Anıl Şipal ve Yangers kanalına konuk oldu. Emre Uzunboy tiktok üzerinden de video içerikleri üretmeye sürdürmektedir.

Emre Uzunboy çoğunlukla vlog videoları ve reels videoları ile tanınmaktadır. Emre Uzunboy annesi ve babası kendisini sosyal platform mecrasında desteklemektedir.  Yetenekli fenomen Emre Uzunboy yalnız kaldığında yakın dostlarını arayıp sohbet etmektedir. Yemek olarak sebze yemeklerinden hoşlanmayan Emre Uzunboy yatmadan önce tüm ailesini öptüğünü ve iyi geceler dediğini belirtmiştir. Bunu yapmasındaki temel amacın dünyanın fani olması şeklinde özetlemiştir.                                       

Emre Uzunboy dizi oyunculuk kariyerine 2015 senesinde Aşk Yeniden dizisinde sahne alarak adım attı. Ardından 2019 senesinde Yasak Elma dizisinde rol aldı. Özel yaşamına ilişkin konularla gündeme gelmeyen Emre Uzunboy sevgilisi ile ilgili net bir bulgu yoktur.

Emre Uzunboy 2021 yılı saygınlığı ile 18 yaşındadır. Emre Uzunboy boyu 1.73 cm kilosu 68 kg ve burcu Boğa.

Emre Uzunboy dizileri ve filmleri

  • 2019 Yasak Elma
  • 2015 Aşk Yeniden
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.