Emre Üçtepe Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
2.798
Emre Üçtepe Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Emre Üçtepe Kimdir?, biyografi sitemizde Emre Üçtepe Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emre Üçtepe Kimdir? kaç yaşında?, Emre Üçtepe Kimdir? memleketi neresi, Emre Üçtepe Kimdir? evi nerede, Emre Üçtepe Kimdir? nereli, Emre Üçtepe Kimdir? instagram, Emre Üçtepe Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Emre Üçtepe Kimdir? Biyografi

Emre Üçtepe Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Diriliş Ertuğrul Padişah Osman kim? Diriliş Ertuğrul çocuk oyuncu Osman kimdir? TRT 1 Diriliş Ertuğrul Dizisi Emre Üçtepe kimdir, nereli, kaç yaşında, hangi okula gidiyor? Yayına girdiği günden bu yana en fazla izlenen dönem filmleri içinde bulunan Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey’in en ufak oğlu olan Padişah Osman Bey kimdir? Emre Üçtepe babası, ailesi, yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde.

11 yaşında olan çoçuk oyuncu Emre Üçtepe 2007 senesinde Tokat Yeşilyurt’ta dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir. Günümüzde ortaokulda öğrenimine sürdürmektedir.  Emre Üçtepe babası Kick Boks milli takım antrenörü ve eğitmeni Bahattin Üçtepe’dir. Babası 2014 senesinde Tokat Enler ödül merasiminde  spor eğitmeni ödülüne layık görülmüştür.

Dizi, sinema ve reklam projelerinde bulunan Emre Üçtepe televizyonculuk kariyerine 6 yaşında başladı. İlk olarak TV formatında yayına giren televizyon sinemalarında rol aldı. Bu filmler daha çok Kanal 7 ekranlarında yayınlandı.

Sinema filminde de rol aldı. 2013 senesinde “Başarmalısın” adlı sinema filminde rol aldı.

Türk Hava Yolları reklamlarında oynadı.

Emre Üçtepe Diriliş Ertuğrul dizisinde oynaman çocuk oyunculardandır.

Göz rengi Kahverengi, boyu 1.41 cm, kilosu ise 35 kg’dır ’tir.

Diriliş Ertuğrul dizisinde Osman Bey’in çocukluk dönemini canlandıran Emre Üçtepe oyunculuk kariyerini sürdürmeye sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.