Emre Narcı Kimdir? – Kaç yaşında? – Aslen nereli

12.09.2021
537
Emre Narcı Kimdir? – Kaç yaşında? – Aslen nereli

Emre Narcı Kimdir?, biyografi bölümümüzde Emre Narcı Kimdir? başlığı ile karşınızdayız. Emre Narcı Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Emre Narcı Kimdir? – Kaç Yaşındadır? – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Emre Narcı
Meslek Oyuncu
Yaşı 42 (1979-01-01)
Boyu
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Bilinmiyor
Sevgilisi Bilinmiyor
Doğum Yeri İstanbul

Emre Narcı Kimdir? Biyografi

Emre Narcı, 1979 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Yüksek öğretim eğitimini Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nde tamamlamıştır.

Eğitimine devam etme kararı alarak Eskişehir Anadolu Üniversitesi Felsefe Bölümü’nden de başarıyla mezun olan Emre Narcı, çalışma yaşamına ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları ile başladı.

İBB Şehir Tiyatroları’nda Edi’nin Annesi, Deniz Kızı, Otobüs, Öğüt, Pırtlatan Bal, Gizli Oturum, Dinmeyen Alkışlar gibi birden fazla oyunda da sahne alan oyuncu, Sadri Alışık Kültür Merkezi, Konya Devlet Tiyatrosu, Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları, Bursa Belediye Tiyatrosu, Mavi Balon Gösteri Merkezi gibi topluluklarda da sahne almıştır.

Sabancı Holding, Teknosa Genel Müdürlüğü, Vokal Eğitim, İstanbul Aydın Üniversitesi Bil Sanat Akademisi, Sadri Alışık Kültür Merkezi, Tuzla Deniz Harp Okulu, Akşehir Lisesi ve İhsan Öz İlköğretim Okulu’nda da eğitim veren usta oyuncu, 2018 senesinde TRT 1 ekranlarında bir dönem yayına giren Mehmetçik Kutlu Zafer adlı dizide Nurettin Paşa kişiliğiyle tanındı.

Bugünlerde ise ATV ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Bozkır Arslanı Celaleddin’ adlı dizide yer alıyor.

Emre Narcı’nın yer aldığı diziler:

2021 – Bozkı Arslanı Celaleddin (TV Dizisi)

2018 – Mehmetçik Kutlu Zafer (Nurettin Paşa) (TV Dizisi)

07 Mayıs 2021 Cuma 11:36
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.