Emre Gül kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
1.474
Emre Gül kimdir, nereli, kaç yaşında?

Emre Gül Kimdir, biyografi sitemizde Emre Gül ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emre Gül kaç yaşında?, Emre Gül memleketi neresi, Emre Gül evi nerede, Emre Gül nereli, Emre Gül instagram, Emre Gül ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Emre Gül Biyografi

Emre Gül kimdir boyu kaç cm? Adanalı Emre Gül kaç yaşında youtuber yaş, boy, kilo bilgileri, telefon numarası, hastalığı, yaşamı ve biyografi detayları.

Emre Gül boyu kaç cm

Emre Gül youtuber ve fenomen, bunun yanı sıra sinema oyuncusudur. Emre Gül 23 Nisan 1994 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Adana’dır. Genetik olarak, doğuştan hormon eksikliğinden kaynaklı hastalığı olduğu için yaşıtları ile aynı fiziki görünüme ve ses rengine sahip değildir.

Emre Gül kimdir

2017 senesinde youtube kanalını açan ve öncedensinde Vine vidoları ile popüler duruma geldi. Sinan Poyraz, Sefa Kındır, Mami Emen ile birlikte renkli videolarda buluşan Emre Gül 2018 yapımı Facia Üçlü adlı sinema filminde rol aldı. Sempatik tavırları ve sevecen yönü ile milyonlarca takipçiye sahip olan Emre Gül yakın günlerde telefon şakasına maruz kaldı. 2021 senesinde özel yaşamında bir hayli önemli adım atarak nişanlandı.

Adanalı Emre Gül kaç yaşında youtuber

Emre Gül boyu 1.10 cm kilosu 39 kg ve burcu Koç.

Emre Gül dizileri ve filmleri

  • 2018 Facia Üçlü
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.