Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti!, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
451
Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti!, nereli, kaç yaşında?

Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti!, biyografi sitemizde Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! kaç yaşında?, Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! memleketi neresi, Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! evi nerede, Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! nereli, Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! instagram, Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Emre Gönlüşen kimdir? Hayatını kaybetti! Biyografi

Gerçek adı: Emre Gönlüşen
Doğum tarihi: 2 Ekim 1978
Doğum yeri: Adana
Ölüm tarihi: 09 Ağustos 2020
Boyu: 1.72 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Terazi
Eğitim durumu: Üniversite
Meslek: Spor Spikeri
İnstagram hesabı için tıklayın

Emre Gönlüşen nereli? Kaç yaşında yaşamını yitirdi?

Emre Gönlüşen kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Emre Gönlüşen kanser nasıl tedavi edileceği görüyordu. Emre Gönlüşen ne kanseri, neden öldü, maç anlatımı, sesi, hangi takımlı? Emre Gönlüşen evli mi, eşi, çocukları var mı? NTV spor spikeri Emre Gönlüşen, yaşamını yitirdi.  Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Emre Gönlüşen yaşamı ve biyografisi

Emre Gönlüşen Türk spor spikeridir. Özelikle NTV’nin ünlü spor spikeri olarak tanınmaya başladı.

Emre Gönlüşen ne kanseri

Emre Gönlüşen 2 Ekim 1978 senesinde Adana’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Adana’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra eğitim hayatına Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı’nda sürdürdü.

Emre Gönlüşen mesleki kariyerine ilk kez Adanaspor maçlarını seslendirerek adım attı. Adanasporlu olan Emre Gönülşen kısa bir süre sonra televizyonda çalışmaya başladı. Adana’da etkili olan kariyer yolculuğu haber spikerliği, seslendirme ve kurgu montaj işleri ile zenginleşti. Profesyonel iş yaşamına TV8 televizyonuna e-posta yollaması neticesinde başladı ve yaşamı bir anda değişmeye başladı. TV8 ekranlarında ilk sunduğu maç dönemin İnter Milan maçı oldu. Bu sunumu ile büyük büyük alkış alan Emre Gönlüşen kariyer basamaklarını bi hayli hızlıca çıkarak sırasıyla D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports ekranlarının yüzü oldu.

Emre Gönlüşen evli mi

Beatles ve Rolling Stones hayranı olan Emre Gönlüşen, 2019 Şubat ayında kendisini iyi hissetmemesi neticesinde kaldırıldığı hastanede kolon kanser teşhisi konuldu. Uzun süredir nasıl tedavi edileceği devam eden genç NTV’nin ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen genç yaşta 42 yaşında yaşamını yitirdi. Emre Gönlüşen evli ve bir kız çocuk babasıydı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.