Emre Durmuş kimdir, Emre Durmuş kaç yaşında?

06.11.2021
90
Emre Durmuş kimdir, Emre Durmuş kaç yaşında?

Emre Durmuş kimdir, biyografi bölümünde Emre Durmuş biyografi sayfası ile karşınızdayız. Emre Durmuş kaç yaşında?, Emre Durmuş memleketi neresi, Emre Durmuş facebook, Emre Durmuş nereli, Emre Durmuş instagram, Emre Durmuş ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Emre Durmuş kimdir? başlığımızın detayları..

Emre Durmuş Kimdir – Emre Durmuş Biyografi

UEFA Süper Kupa finalinde sahaya atlayan Youtuber ile birlikte gözaltına alınan, 1993 senesinde dünyaya gözlerini açan Emre Durmuş, 2015’ten bu yana dünyayı geziyor ve bu gezilerde yaşadığı deneyimi Youtube hesabı üzerinden paylaşıyor. Hatay’da büyüyen Emre Durmuş, halen lise senelerında Türkiye’nin bir çok şehrini otostopla gezmeye başladı. Ardından elektrik ve elektronik mühendisliği bölümünü kazandı ve İstanbul’a yerleşti.Okulunu dondurarak dünyaya açılmaya karar verdi. Evindeki tüm eşyaları satıp farklı ülkelere seyahat gerçekleştirmeye başladı.

Dünyayı gezmek için çok büyük paralara gerek olmadığını göstermek içi otostop yaparak seyahat eden genç, bu gezilerden edindiği tüm tecrübeleri de açtığı bir blog sitesinde kaleme almaya başladı. Lakin YouTube’un patlamasıyla, bir YouTube kanalı açtı. Ardından Youtube’da çektiği videolarla ünlendi.Şimdiyse milyonluk bir gezi kanalı bulunan Türk, genç bir gezgin YouTuber olan Emre Durmuş’un  kanalında 1 milyon 200 binden fazla abonesi var.

Emre Durmuş’ın sevgilisi de kendisi gibi gezgin bir YouTuber olan “Yağmur Arat”… Farklı kanallarda dünyayı gezen bu iki enerjik, başarılı genç, bir gün kanallarında yaptıkları açıklamalar ile herkesi sevindirdi. Bu iki YouTuber sevgili olduklarını açıkladı. Birlikte bir çok ülke gezseler de ayrı ayrı ülkeler de gezdikleri oldu.

 

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.