Emre Dinler, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
232
Emre Dinler, nereli, kaç yaşında?

Emre Dinler, biyografi sitemizde Emre Dinler ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emre Dinler kaç yaşında?, Emre Dinler memleketi neresi, Emre Dinler evi nerede, Emre Dinler nereli, Emre Dinler instagram, Emre Dinler ile alakalı her detay yazımızda..

Emre Dinler Biyografi

Emre Dinler kimdir, kaç yaşında, nereli?

Emre Dinler manken ve oyuncudur. 1 Ocak 1995 tarihinde Hatay Kırıkhan’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 26 yaşındadır. 2013 senesinde Miss & Mr Model of Turkey müsabakasında üçüncü olduktan sonra yaşamı değişmeye başladı. Ardından oynadığı dizi filmlerle yıldızı parladı ve tanınmaya başladı.

Emre Dinler yaşamı ve biyografisi

Emre Dinler 1 Ocak 1995 senesinde Hatay Kırıkhan’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Hatay’da başladı. 2013 senesinde Miss & Mr Model of Turkey yarışmasına katıldı ve üçüncü oldu. Bu zamandan sonra modellik yapmaya başladı.

Emre Dinler 2018 senesinde İlk kez oynadığı Söz dizisiyle adım attı ve Tahir rolüne hayat verdi. 2019 senesinde Gülperi dizisinde Mesut rolünü canlandırdı. 2020 senesinde Sol Yanım dizisinde Barbar kişiliğine hayat veren isim oldu.

2021 senesinde Yasak Elma dizisinde Ömer rolünü oynadı. Aynı yıl ilk kez beyazperde de Allah Yazdıysa Bozsun sinema filmi ile seyircinin karşısına çıktı. 2021 senesinde Yasak Elma dizisinde Ömer rolüne hayat verdi.

Emre Dinler boy kilo ve hangi burç?

Emre Dinler boyu 1.90 cm kilosu 78 kg burcu Oğlak.

Emre Dinler sevgilisi?

Emre Dinler sevgilisi ile ilgili net bilgiler internet mecralarında yer almamaktadır.

Emre Dinler dizileri ve filmleri

Emre Dinler yer aldığı diziler? Emre Dinler hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Allah Yazdıysa Bozsun
  • 2021 Yasak Elma (Ömer)
  • 2020 Sol Yanım (Barbar)
  • 2019 Gülperi (Mesut)
  • 2018 Söz (Tahir)

Emre Dinler yaşı kaç? Emre Dinler kimdir yer aldığı diziler? Yasak Elma daki Ömer kimdir nerelidir? Söz dizisi Tahir Kimdir? Emre Dinler kimin oğlu, sevgilisi, doğum tarihi, burcu, kısaca yaşamı, vikipedi ve Imdb kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.