Emrah Kıyan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
2.756
Emrah Kıyan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Emrah Kıyan kimdir?, biyografi sitemizde Emrah Kıyan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emrah Kıyan kimdir? kaç yaşında?, Emrah Kıyan kimdir? memleketi neresi, Emrah Kıyan kimdir? evi nerede, Emrah Kıyan kimdir? nereli, Emrah Kıyan kimdir? instagram, Emrah Kıyan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Emrah Kıyan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Emrah Kıyan
Doğum tarihi: 01/12/1988
Doğum yeri: Nevşehir
Boyu: Bilinmiyor
Kilo:  Bilinmiyor
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu:  Bilinmiyor
Medeni hali: Evli (Nilay Duru ile)
Meslek: İşadamı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Emrah Kıyan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Emrah Kıyan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, ne iş yapar? Emrah Kıyan mesleği ne? Kiminle evlendi? Nilay Duru kiminle evli? Eşi kimdir? Kim kimdir bölümümüzde güzel oyuncu Nilay Duru eşi Emrah Kıyan yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili kısa bilgiler sunacağız.

Emrah Kıyan yaşamı ve biyografisi

Emrah Kıyan Türk dizi oyuncusu Nilay Duru ile 2017 senesinde evlenmesinin sonrasında gündeme gelen isimler içinde olmuştur.

Emrah Kıyan Nevsehir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Nevşehir’de başladı. Liseden mezun olduktan sonra İstanbul’a geldi. Burada oyuncu Nilay Duru ile tanıştı. 2016 senesinde ünlü oyuncu ile nişanlandı. 2017 senesinde güzel oyuncu Nilay Duru ile evlendi. Bu evliliklerinden 2019 Mart ayında “Elay” adı verdikleri bir kız çocukları dünyaya gelmiştir.

Emrah Kıyan eşi Nilay Duru ve kızı Elay ile hayatlarını İstanbul’da sürdürmektedir. Emrah Kıyan Fenerbahçe taraftarıdır.

Emrah Kıyan fotoğrafları

Nilay Duru eşi Emrah Kıyan kim
emrah kıyan instagram
emrah kıyan ne iş yapar
emrah kıyan mesleği
emrah kıyan kaç yaşında
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.