Emirhan Özhan kimdir, Emirhan Özhan kaç yaşında?

04.11.2021
225
Emirhan Özhan kimdir, Emirhan Özhan kaç yaşında?

Emirhan Özhan kimdir, biyografi bölümünde Emirhan Özhan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Emirhan Özhan kaç yaşında?, Emirhan Özhan memleketi neresi, Emirhan Özhan facebook, Emirhan Özhan nereli, Emirhan Özhan instagram, Emirhan Özhan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Emirhan Özhan kimdir? başlığımızın detayları..

Emirhan Özhan Kimdir – Emirhan Özhan Biyografi

1995 doğumlu genç youtuber Emirhan Özhan,YouTube kanalında sosyal deneyler, şaka videolar ve yardım videoları gibi içerikler çekmektedir. Radyo Televizyon Bölümü üzerine eğitim yaşamını tamamlamış, bölümle alakalı bir iş yaptığını dile getirmiştir.Müzik dinlemek, futbol oynamak, film izlemek ve gezmekten büyük keyif almaktadır.

Youtube kariyerine şans eseri başladığını söyleyen Özhan, arkadaşı ile tamamen eğlence amaçlı deneme videosu çekmiş, kısa süre içinde de Youtube dünyasına giriş yapmıştır.

The Post kanalı ile yaptığı sosyal deneyler, yaptığı birbirinden enteresan şakalar ile bir hayli önemli takipçiye ulaşmayı başarmıştır. Bilhassa insanları bilgi sahibi olmanızı ve son haftalarda sosyal sorumluluk anlamında başarılı videoları ile gönülleri fethetmiştir. Amacının empati kurma kabiliyetini geliştirmek ve şakaları ile insanları mutlu etmek olduğunu dile getirmiştir. En son iyilik akımı projesi kapsamı içinde öğrencilere MacBook armağan etti. Simit, çiçek, yara bandı, şemsiye vb. seyyar satıcıların sattıkları tüm ürünleri satın aldı. İş adamı İbrahim Yılmaz ile birlikte ihtiyaç sahiplerinin bakkal borçlarını, kiralarını vb. ödedi. 

Günümüzde artık hemen hemen tamamen tanınan bir sima olmuş olsa da, bireylerin kendisini tamamen tanıyana kadar şaka ve deney yapmaya devam edeceğini aktarmıştır. Zaman zaman yaptığı şakaların yayına girmesi noktasında izin alamadığı durumlarda olmuştur.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.