Emir Özyakışır Kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
140
Emir Özyakışır Kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Emir Özyakışır Kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Emir Özyakışır Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emir Özyakışır Kimdir? kaç yaşında?, Emir Özyakışır Kimdir? memleketi neresi, Emir Özyakışır Kimdir? evi nerede, Emir Özyakışır Kimdir? nereli, Emir Özyakışır Kimdir? instagram, Emir Özyakışır Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Emir Özyakışır Kimdir? Biyografi

Emir Özyakışır nereli? Kaç yaşında?

Emir Özyakışır kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, yer aldığı diziler? Türk dizi ve reklam oyuncusu geleceğin göz alıcı oyuncuları içinde gösterilen Emir Özyakışır kimdir? Kim kimdir bölümümüzde kabiliyetli ve tecrübeli oyuncu Emir Özyakışır yaşamı ve kariyer yolculuğu ile ilgili bilgiler sunacağız.

Emir Özyakışır yaşamı ve biyografisi

Türk dizi oyuncusu Emir Özyakışır 12 Ağustos 2011 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Çocuk oyuncu Emir Özyakışır İstanbul’da eğitim yaşamına başladı. İstanbul Şehir Koleji’nde ilköğretim öğrencisidir. Okul eğitimi ile birlikte oyunculuk eğitimi de alan kabiliyetli oyuncu “Erbulak Oyunculuk ve Yazarlık Evin’de” temel oyunculuk eğitim aldı. Modellik, çocuk manken olarak çeşitli firmaların reklam yüzü oldu. Aynı zamanda, Beko, Ziraat, Abc gibi marklarının da televizyon reklam yüzü olmuştur. Dizi ve oyunculuk kariyeri 2016 senesinde “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı dizi film ile başladı. Burada “Ali” kişiliğine hayat verdi.

Bu başarısı ile 2017 senesinde Beyaz Show programına konuk oldu. Daha sonra bir çok dizide ve reklamda oynadı. Asıl büyük çıkışını 2018 yapımı “Gülperi” dizisi ile yaptı. Burada çok bir hayli önemli hedef kitleye sahip oldu. 2019 senesinde TRT ekranlarında “Şampiyon” dizisi kadrosuna müdahil olan Emir Özyakışır 2020 senesinde “Osman” rolü ile “Kırmızı Oda” dizisinde yer aldı. Türkiye’de ilk konsept olarak anılan bebek ve çocuk fotoğrafçısı olan “Zerin Kültüral”a bağlı oyunculuk çalışmalarına sürdürmektedir.

Emir Özyakışır boyu, kilosu, burcu?

Emir Özyakışır boyu 1.27 cm kilosu 21 kg burcu Aslan.

Emir Özyakışır ödülleri

İstanbul Kültür Üniversitesi “Yüzümle Mutluyum Derneği
Kariyer Ödülleri” Ödül Töreni “Yılın En Beğenilen Çocuk
Oyuncusu”

Emir Özyakışır instagram

Emir Özyakışır hesabı için tıklayın.

Emir Özyakışır oynadığı reklam filmleri

  • Ziraat Katılım Reklam Filmi
  • Beko Reklam Filmi
  • ABC Reklam Filmi

Emir Özyakışır dizi ve filmleri

Emir Özyakışır yer aldığı diziler, oynadığı tüm eski-yeni
film projeleri aşağıda güncel olarak listelenmiştir.

  • Krımızı Oda (Osman) TV Dizisi 2020
  • Şampiyon  (Güneş) TV Dizisi 2019
  • Gülperi  (Can Taşkın) TV Dizisi 2018
  • Masum Değiliz TV Dizisi 2018
  • Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ali Küçüklüğü) TV Dizisi 2016
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.