Emir Can İğrek Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

16.09.2021
354
Emir Can İğrek Kimdir? – Kaç yaşında? – Memleketi Neresi

Emir Can İğrek Kimdir?, biyografi bölümümüzde Emir Can İğrek Kimdir? biyografisi ile karşınızdayız. Emir Can İğrek Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Başlıklar

Emir Can İğrek Kimdir? – Kaç Yaşındadır – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Emir Can İğrek
Meslek Sanatçı
Yaşı 28 (1993-04-02)
Boyu 1,83
Kilosu 80 KG
Burcu Koç
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Lisans
Eşi Yok
Sevgilisi Yok
Doğum Yeri Tekirdağ

Emir Can İğrek Kimdir? Biyografi

Emir Can İğrek, 2 Nisan 1993 tarihinde Tekirdağ’ın Çerkezköy beldesinde dünyaya gelmiştir. Küçük sahne grupları kurarak Tekirdağ’da müzik yapmaya başlamıştır. Yüksek öğretim eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlamıştır.  

Ağır Roman, Aç Bağrını, Gönül Davası, Gömleğimin Cebi, Silahım Yok, Sapa gibi şarkılarıyla önemli bir hayran kitlesi edinen Emir Can İğrek, en önemli çıkışını ‘Nalan’ adlı şarkıyla yaşamıştır.  

2019 senesinde tertip edilen Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödülleri’nde ‘En Beğenilen Erkek Şarkıcı’ seçilmiştir.

2020 PowerTürk Müzik Ödülleri’nde de ‘Yılın En Güçlü Çıkış Yapan Şarkıcısı’ ödülüne layık görülen İğrek, bunun bunun yanında Ferhat Göçer ve Funda Arar gibi şarkıcılara beste vermiştir.

Saman Sarısı ve Defoluyorum şarkıları çok bi hayli beğeni alan başarılı şarkıcı, Zeynep Bastık ile yapmış olduğu Dargın düetiyle büyük ses getirmiştir.

Koç burcu detaylarına sahip olan Emir Can İğrek, 1.83 metre uzunlukta ve 80 kilogram ağırlıktadır.  

23 Kasım 2020 Pazartesi 10:00
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.