Emir Berke Zincidi Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
561
Emir Berke Zincidi Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Emir Berke Zincidi Kimdir?, biyografi sitemizde Emir Berke Zincidi Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emir Berke Zincidi Kimdir? kaç yaşında?, Emir Berke Zincidi Kimdir? memleketi neresi, Emir Berke Zincidi Kimdir? evi nerede, Emir Berke Zincidi Kimdir? nereli, Emir Berke Zincidi Kimdir? instagram, Emir Berke Zincidi Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Emir Berke Zincidi Kimdir? Biyografi

Emir Berke Zincidi Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

İkizler Memo Can çocuk oyuncu kimdir? Emir Berke Zincidi babası kim? Boyu kaç? Kaç yaşında? Sevgilisi var mı? 2018 Son hali, kaçıncı sınıfa gidiyor ve kardeşi var mı? İkizler Memo Can dizisinin oyuncuları içinde çocuk oyuncu Emir Berke Zincidi yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde.

Emir Berke Zincidi, onu herkes Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde dünyanın tüm dertlerinden uzak masumane dünyasında büyüyen yürekli çocuk Osman olarak tanıdı. Emir Berke Zincidi 4 Ekim 2005 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi Ankaralıdır. Bugün 13 yaşında olan başarılı çocuk oyuncu 1.35 cm boyunda ve kilosu 44 kg ve Terazi burcudur.

Emir Berke Zincidi babası modellik yapmaktadır. Emir Berke Zincidi oyunculuk macerası ailesinin onu cast ajansına kayıt ettirmesi ile başladı. Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisi için aranan çocuk oyuncu olması için 200 çocuk oyuncu aday içinden seçildi.

Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Osman kişiliğine hayat veren Emir Berke Zincidi oyuncu koçu, yönetmen ve pedagogla rolünü oynamaya ve setlerde yer almaya başladı.

Dönemin popüler dizisi Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Osman kişiliği ile yılın en iyi çocuk ödülüne layık görüldü. 2014 senesinde Küçük Ağa dizisinde bu kez fırlama bir çocuk kişiliği ile ekranlarda yer aldı. Bura da da Mehmetcan kişiliğinin hakkını verdi. 2015 senesinde Bir Deniz Hikayesi  dizisinde yeniden merhaba dedi.

2018 senesinde İkizler Memo Can dizinde 2 rolde oynamaktadır. Emir Berke Zincidi 2018 son halini görenler onun büyüdüğünü basit bir şekilde gözlemlemektedir.

Emir Berke Zincidi filmleri ve dizileri ise şöyle; Diziye 2 oyuncu koçu ve pedagog eşliğinde hazırlanan Emir Berke Zincidi oynamış olduğu rol ile Yılın En kaliteli çocuk oyuncu ödülünü kazanmayı başarmıştır. 2014 senesinden bu yana ise Küçük Ağa dizisinde Mehmetcan kişiliğini canlandırmıştır. Emir Berke Zincidi 2015 senesinde ise Kanal D ekranlarında yayına giren Bir Deniz Hikayesi adlı dizide rol almıştır. Emir Berke Zincidi Ankara doğumludur.

2013 Hititya: Madalyonun Sırrı, 2009 Bu Kalp Seni Unutur mu?, Öyle Bir Geçer Zaman ki , 2014 Küçük Ağa, 2015 Bir Deniz Hikayesi, 2018, İkizler Memo Can.

Emir Berke Zincidi ailesi ile yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.