Emin Sütçü kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
155
Emin Sütçü kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Emin Sütçü kimdir?, biyografi sitemizde Emin Sütçü kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emin Sütçü kimdir? kaç yaşında?, Emin Sütçü kimdir? memleketi neresi, Emin Sütçü kimdir? evi nerede, Emin Sütçü kimdir? nereli, Emin Sütçü kimdir? instagram, Emin Sütçü kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Emin Sütçü kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Emin Sütçü
Doğum tarihi:  18/05/1993 (26 yaşında)
Doğum yeri: Amasya
Boyu: 1.76 cm
Kilo:  70 kg
Burcu: Boğa
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Emin Sütçü kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Emin Sütçü kimdir, nereli, kaç yaşında, yer aldığı diziler, sevgilisi, boyu, kilosu ve burcu kısaca yaşamı ve biyografisine ilişkin güncel bilgiler kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Emin Sütçü yaşamı ve biyografisi!

Emin Sütçü 18 Mayıs 1993 tarihinde Amasya Merzifon beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı ve tüm çocukluk senelerı Merzifon’da geçti. Liseden mezun olduktan sonra sosyal platform kanalları üzerinden seslendirme çalışmaları yapmaya başladı.

Daha sonra Kayseri Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesini kazandı ve bu alandan başarı ile mezun oldu. Üniversite saatleri civarında hem seslendirme hem de oyunculuk dersleri alan Emin Sütçü dizi kariyeri 2019 senesinde başladı.

2019 senesinde “Payitaht Abdülhamit” dizisinde “Tevfik Fikret” rolü ile seyircisinin karşısında yer aldı.  Oyunculuğu, duruşu, tarzı ve ses rengi ile gelecek vaat eden oyuncular içinde bulunan Emin Sütçü bekar olup sevgilisi ile ilgili bir bilgi yoktur. Yakışıklı oyuncu yaşamını İstanbul’da sürdürmekte dizi ve film çalışmalarına sürdürmektedir.

Emin Sütçü dizi ve filmleri

Emin Sütçü yer aldığı diziler, oynadığı filmler, yeni dizisi
aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 – Payitaht Abdülhamit (Tevfik Fikret) TV
    Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.