Emin Çağlar Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
518
Emin Çağlar Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Emin Çağlar Kimdir?, biyografi sitemizde Emin Çağlar Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Emin Çağlar Kimdir? kaç yaşında?, Emin Çağlar Kimdir? memleketi neresi, Emin Çağlar Kimdir? evi nerede, Emin Çağlar Kimdir? nereli, Emin Çağlar Kimdir? instagram, Emin Çağlar Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Emin Çağlar Kimdir? Biyografi

Emin Çağlar Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Emin Çağlar Habertürk Tv kanalında “Spor Bülteni” adlı programın sunucusudur. Ege Üniversitesi mezunu olan Emin Çağlar, ilk kez medya kariyerine 2001 senesinde İzmir TV’de muhabir olarak başladı. Daha sonra 2004 senesinde CNN Türk Spor Servisinde 3 yıl metin yazarlığı ve spikerlik yaptı.

Bu süreci 2008 senesinde Olay Nautic’te 2 ay prodüktörlük yaptı.Daha sonra RADYO SPOR, D SPOR, Olay Nautic, Habertürk TV Spor Servisilerinde çalıştı.

Emin Çağlar 6 yıl Habertürk TV’de spor servisinde editör olarak görev yaptı. Burada kanal için “Sportürk”programını yaptı. 2016 senesinde Habertürk Spor Müdürlüğü servisi görevine getirildi.

Emin Çağlar, 2013 senesinde kendi meslek camiasından NTV muhabiri Deniz Tüysüz Fenerbahçe Denizciler Orduevi’nde yaşamını birleştirdi.

Emin Çağlar, şimdilerde Habertürk ekranlarında gündüz programlarında “Spor Bülteni” isimli programın sunuculuğunu yapmya devam etketedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.