Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?

26.10.2021
243
Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?

Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?, biyografi sitemizde, Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim? biyografisi yazımızda…

Emanet Dizisi Oyuncusu Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?

Emanet dizisinde oynayan Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz kim? Kaç yaşındadır? Burcu, boyu ve kilosu nedir? İnstagram hesabı var mı? Ayrıntılar biyografi yazımızda.

Gülderen Güler Kimdir? Emanet Kiraz Kim?

Gülderen Güler, 5 Eylül 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.
İlköğretim ve lise öğrenimini İstanbul’da bitirdiktan sonra Başkent Üniversitesi’nde eğitim görmeye başladı.
Küçük yaşlardan bu yana hayalinde oyuncu olmak vardı.
Oyunculuğa olan merakı sebebiyle ve dizi oyuncusu olmak istediği için Deniz Bolışık’tan özel kamera önü oyunculuk ve sahne dersleri aldı.
Başkent İletişim Akademisi’nde Temel Oyunculuk Eğitimi alan oyuncu;
Atv ekranlarında yayına giren, baş rollerini Emrah ve Burcu Kıratlı’nın paylaşımı yaptığı Aşk ve Mavi dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve Sevda karakterini oynadı.
Burada sergilediği oyunculukla ümit vaad eden Gülderen Güler sonrasında Kalk Gidelim dizisinde Behice kişiliğine hayat verdi.
Yakın gelecekte Hashtag isimli bir sinema filminde de bulunan oyuncu şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayına giren Emanet isimli dizide oyunculuk kariyerini sürdürmektedir. Dizide Kiraz kişiliğini canlandırmaktadır.

Oyuncu olduğu için araştırılan şu klasik bilgileri de verelim. Genç oyuncu Gülderen Güler başak burcudur. 1.65 cm boyunda ve 54 kilodur.
Umut Sakallı menejerlikle çalışan genç oyuncu çok sık olmasa da İnstagram kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile resmi İnstagram hesabında 97 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/gulderengulerr/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.