Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslında Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği

25.10.2021
191
Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslında Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği

Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslını söylemek gerekirse Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği, biyografi sitemizde, Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslını söylemek gerekirse Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği başlığı altında makale bir araya getirdik. Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslını söylemek gerekirse Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği biyografisi yazımızda…

Emanet Dizisi Kara (Karanfil) Aslını söylemek gerekirse Kim? Özge Ağyar Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Mesleği

Kanal 7 ekranlarında hemen hemen 162 bölümdür devam eden günlük dizi Emanet dizisinde çok sayıda oyuncu yer alıyor. Kadrosunda hem genç kabiliyetleri hem de profesyonel oyuncuları barındıran dizi ilgi ile izleniyor. Baş rollerinde Sıla Türkoğlu ve Halil İbrahim Ceyhan’ın olduğu dizide öne çıkan isimlerden birisi de Özge Ağyar. Dizide polis rolü ile bulunan tecrübeli oyuncunun oynadığı kişiliğin ismi Karanfil ama ona kısaca Kara diye hitap ediliyor.

Özge Ağyar Kimdir?

Peki Emanet dizisindeki Kara aslında kim? Gerçek adı ile Özge Ağyar kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu kaç? Mesleği nedir? İnstagram ve Twitter kullanıyor mu? Evli mi? Tüm bu soruların cevabı ile ilgili siz değerli okurlarımız için bilgilendirici bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Yeni bilgiler edinebilirsek de yazımızı güncelleyebileceğimizi şimdiden altını çizelim.

Kaç Yaşında?

1982 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.

Dizileri

Özge Ağyar tiyatro ve dizi filmi oyuncusudur. İlk önceleri tiyatrolarda sahne alan ünlü isim ilk kamera önü oyunculuğu deneyimini 2019 senesinde Kanal 7 ekranlarında yayına giren Yemin dizisi ile yaşadı. Daha sonra 2020’de yine aynı kanalda yayınlanmaya başlayan Emanet dizisinde Karanfil kişiliğine hayat verdi. Feridun Fikret Management ajansa kayıtlı olarak da aktif olarak kariyerini sürdürmektedir.

Boy Ve Kilosu

Boyu 1.70 cm kilosu ise 65 kg. Çok sevdiği bir kedisi var. Başarılı oyuncunun tam doğum tarihi bilinmediği için burcu da bilinmemekte. Esasen nereli olduğu da net bilinmemekte anca ilerleyen zamanlarda bilgi elimize ulaşırsa yazımıza ekleyebileceğiz. Fotoğraf çekmeyi ve gezmeyi çok seven oyuncu İnstagram platformunu kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı esnada hesabında 8.273 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/ozgeagyar/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.