Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim?

26.10.2021
136
Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim?

Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim?, biyografi sitemizde, Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim? biyografisi yazımızda…

Emanet Dizi Oyuncusu Gülay Özdem Kimdir Nereli? İkbal kim?

Emanet dizisinde oynayan Gülay Özdem kimdir ve nereli? Yaşı, boyu ve kilosu nedir? Emanet dizisindeki İkbal kim? Burcu ve İnstagram ve YouTube hesap adresi nedir? Ayrıntılar biyografi yazımızda.

Türkiye’nin en işinde uzman sunucularından birisi olan Gülay Özdem 15 Mayıs 1977 tarihinde, İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.
Anne tarafı Selanik’li, baba tarafı Diyarbakır’lıdır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünde başladığı üniversite eğitimini yarıda bırakarak spikerliği seçti ve o senelerda İzmir’de Radyo-Mega, Star FM, Radyo Spor, Radyo Pink ve Best FM gibi radyolarda çalıştı.
Daha sonra Kanal 24’ün eski Genel Yayın Yönetmeni Mustafa Hoş’un çağrısı ve yardımlarıyla Kanal 24’te haber sunmaya başladı.
İlk tecrübelerinden sonra da birden çok televizyon kanalında sunuculuk yapmaya başladı.
Bugüne kadar hemen hemen sunuculuk yapmadığı televizyon kanalı yoktur. NTV, Habertürk, A Haber ve FOX gibi çok sayıda televizyon kanalında çalıştı.

2009 senesinde NTV’de Gece Bülteni haberlerini sundu ve Türkiye uzun yıllar onu televizyon kanallarında en fazla gece haberlerini sunarken tanıdı.
Çok sayıda kanalda çıkması kimileri aracılığıyla eleştirilse de ekranlardaki sarışın saltanatını yıkan esmer spiker olarak hafızalara kazındı.
Daha sonra bir süre ekranlardan uzak kaldı ve Show Radyo’da program yaptı.

Pana Sinema Akademisi’nden oyunculuk eğitimleri de aldığı bilinen ünlü isim yakın günlerde sevenlerine bir sürpriz yaparak Kanal 7 ekranlarının yeni dizisi Emanet isimli dizide yer aldı.
Daha önce de bir klipte oynamıştı ve Çakallarla Dans 5 sinema filminde yer almıştı fakat Emanet dizisi Gülay Özdem’in oyuncu olarak olduğu ilk dizidir.

Çok sık olmasa da İnstagram kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile resmi İnstagram hesabında 19 bine yakın takipçisi bulunmaktadır.

İngilizce, Almanca, Fransızca ve İspanyolca dillerini bilen ünlü isim Boğa burcudur.
Güzelliği, ses tonu ve diksiyonuyla herkesin hayran kaldığı Gülay Özdem 1.60 boyundadır ve 54 kilodur.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/gulayozdem/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.