Emanet Dizi Oyuncusu Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Dizisi Begüm Kim?

26.10.2021
548
Emanet Dizi Oyuncusu Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Dizisi Begüm Kim?

Emanet Dizi Oyuncusu Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Dizisi Begüm Kim?, biyografi sitemizde, Emanet Dizi Oyuncusu Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Dizisi Begüm Kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Emanet Dizi Oyuncusu Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Dizisi Begüm Kim? biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Emanet Dizi Oyuncusu Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Dizisi Begüm Kim?

Emanet dizisinde bulunan Gözde Gürkan kimdir ve nerelidir? Yaşı, boyu ve kilosu nedir? Burcu nedir? İnstagram hesap adresi nedir? Hangi dizilerde yer aldı. Ayrıntılar biyografi yazımızda.

Gözde Gürkan Kimdir? Emanet Begüm Kim?

Gözde Gürkan 10 Eylül 1992 tarihinde Bursa’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluğu Bursa’da geçti. Esasen Malatyalıdır.
Radyo Televizyon bölümü mezunu Gözde Gürkan , mezuniyet sonrası iki yıl yardımcı yönetmenlik , senaristlik ve dergi yazarlığı görevinde bulundu.
Bugüne kadar birden çok reklam filminde ve tiyatro oyununda yer aldı. Hilal Saral’ın Akademisi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.
Bir çok klip çalışmasında yardımcı yönetmen olarak bulunan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini Star Tv ekranlarında yayına giren
Kara Sevda dizisi ile gerçekleştirmiş sonrasında Adını Sen Koy dizisinde Mehtap kişiliğini canlandırmıştır.
Daha sonra da Show tv ekranlarında yayına giren Darısı Başımıza dizisinde Derya kişiliğine hayat verdi.
Günümüzde ise kanal 7 ekranlarında yayına giren Emanet isimli dizide oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.
Hayvanları çok seven oyuncunun atlarla gezinti yapmak en büyük hobilerinden. Oyuncu olduğu için araştırılan şu klasik bilgileri de verelim.
Yaşantısını İstanbul’da sürdüren kabiliyetli oyuncunun kedileri mevcuttur, hayvanları çok sevmektedir ve başak burcudur. 1.67 boyunda ve 48 kilodur.
Çok sık olmasa da İnstagram kullanmaktadır ve bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile resmi İnstagram hesabında 28 bine yakın takipçisi bulunmaktadır. İnstagram adresi https://www.instagram.com/gozdegurkann/

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.