Elvin Levinler Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
349
Elvin Levinler Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Elvin Levinler Kimdir?, biyografi sitemizde Elvin Levinler Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elvin Levinler Kimdir? kaç yaşında?, Elvin Levinler Kimdir? memleketi neresi, Elvin Levinler Kimdir? evi nerede, Elvin Levinler Kimdir? nereli, Elvin Levinler Kimdir? instagram, Elvin Levinler Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Elvin Levinler Kimdir? Biyografi

Elvin Levinler Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Elvin Levinler kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Elvin Levinler 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Güzel oyuncu 165 cm boyunda. Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler bölümünden bitirdi.

Üniversite dönemlerinde Türk Atlantik Gençlik Konseyi’nin Genel Sekreteri olarak yurtdışında konferanslara katılarak Türkiye’yi temsil eden isim oldu.

Daha sonra bale eğitimi aldı. 2011 senesinde Milli Eğitim Bakanlığı ve Royal Akademisi’nden bale öğretmenliği diploması aldı.

2016 senesinde iş adamı Bülent Kocamanoğlu ile evlendi. Sık sık eşinin iş yaşamı nedeni ile seyahat etti. Bu arada seyahat yolculuklarını youtube üzerinde yayınlayarak bir hayli önemli hedef kitle kazandı.

Elvin Levinler youtube üzerinden videolarını yayınlamaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.