Elif Yıldırım Gören kimdir, Elif Yıldırım Gören kaç yaşında?

06.11.2021
149
Elif Yıldırım Gören kimdir, Elif Yıldırım Gören kaç yaşında?

Elif Yıldırım Gören kimdir, biyografi bölümünde Elif Yıldırım Gören biyografi sayfası ile karşınızdayız. Elif Yıldırım Gören kaç yaşında?, Elif Yıldırım Gören memleketi neresi, Elif Yıldırım Gören facebook, Elif Yıldırım Gören nereli, Elif Yıldırım Gören instagram, Elif Yıldırım Gören ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Elif Yıldırım Gören kimdir? başlığımızın detayları..

Elif Yıldırım Gören Kimdir – Elif Yıldırım Gören Biyografi

Elif Yıldırım Gören, 1990Bursa’İznik  doğumludur.400 metre engelli yarışında uzmanlaşmış kadın koşucudur. Elif Gören, Kemal Şencan ve Fausto Ribeiro aracılığıyla çalıştırılan ENKA Spor Kulübü üyesidir.

 Akdeniz Oyunları 2018, İslami Dayanışma Oyunları 2017 de ve Avrupa Gençlik Olimpik Yaz Festivali 2007 de koşmuş ve ülkemizi temsil etmiştir. Ortaokul çağında spora başlayan ve hemen hemen 15 senedir spor ile ilgilenen Elif Gören önce Basketbol oynamış sonra da atletizme geçmiştir.

Elif Yıldırım Gören, 2012 Yaz Olimpiyatları’ndaki 4 × 400m bayrak yarışı etkinliğine katılan en genç milli atletizm takımı üyesi olmuştur. Enkanka Spor kulübünün İdari Menajeri ve Yöneticisi Yalım Gören ile evli’dir.

Elif Yıldırım Gören, Survivor 2020 Ünlüler takımı kadrosunda bulunan yer almıştır.Survivor Ünlüler takımında yarışacak olan Milli Atlet yarışmasının iddialı isimlerindendir.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.