Elif Tutarkaban Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
460
Elif Tutarkaban Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Elif Tutarkaban Kimdir?, biyografi sitemizde Elif Tutarkaban Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Tutarkaban Kimdir? kaç yaşında?, Elif Tutarkaban Kimdir? memleketi neresi, Elif Tutarkaban Kimdir? evi nerede, Elif Tutarkaban Kimdir? nereli, Elif Tutarkaban Kimdir? instagram, Elif Tutarkaban Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Elif Tutarkaban Kimdir? Biyografi

Elif Tutarkaban Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa olarak Biyografisi

Can Yaman sevgilisi kim? Elif Tutarkaban kimdir? Can Yaman sevgilisi 2018 senesinde magazin haberleri içinde popüler. Bilindiği üzere Can Yaman sevgilileri içinde Açelya Topaloğlu, Bestemsu Özdemir, Rabia Yaman, Demet Özdemir ve son kez Elif Tutarkaban ismi zikredilmeye başlandı. Durumlar bu şekilde idrak edince ünlü ve yakışıklı oyuncu Can Yaman sevgilisinin yaşamı herkes aracılığıyla merak edilmeye başlandı. İşte Elif Elif Tutarkaban yaşamı kim kimdir bölümümüzde.

Magazin haberlerinde günlerdir yazılıp çizilen ve yaşamına ilişkin geniş bir şekilde bilgiler aranan  Elif Tutarkaban 1992 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra İstanbul Koç Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirdi.

Üniversiteden mezun olduktan sonra kendi alanında özel bir bankada stajyer olarak çalıştı. Lakin gün geçtikçe başka alanlara ilgi duymaya başladı.

Tasarım ve takı üzerine kariyeri 2016 senesinde başladı. Bu becerileri ona sanat ve medya camiasının kapılarını açtı. Elif Tutarkaban çeşitli dizi ve setlerin takı tasarımlarını hazırlayan isim oldu.

Bu yıl televizyon ekranlarında yayına giren ve bi hayli büyük alkış alan Erkenci Kuş dizisinde takı aksesuarları tasarlayan Elif Tutarkaban bu alanda çalışmalarını sürdürmeye sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.