Elif Taştekne kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
288
Elif Taştekne kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Elif Taştekne kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Elif Taştekne kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Taştekne kimdir? kaç yaşında?, Elif Taştekne kimdir? memleketi neresi, Elif Taştekne kimdir? evi nerede, Elif Taştekne kimdir? nereli, Elif Taştekne kimdir? instagram, Elif Taştekne kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Elif Taştekne kimdir? Biyografi

Elif Taştekne nereli? Kaç yaşında?

Elif Taştekne kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Elif Taştekne ve Murathan ayrıldı mı? Elif Taştekne sevgilisi? Elif Taştekne burun estetiği oldu mu? Elif Taştekne estetik mi, boy kilo, estetiksiz hali? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Elif Taştekne yaşamı ve biyografisi

Elif Taştekne Türk blogger ve fenomendir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle tanınmaktadır.

Elif Taştekne burun estetiği

Elif Taştekne 4 Temmuz 1995 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Liseden mezun olduktan sorna üniversite yaşamına İstanbul’da başladı. İstanbul Teknik Üniversitesi İşletme Bölümünü bitirdi. Sanat, moda ve bilim dünyası ile alakalı olan genç fenomen bunun yanı sıra bilinen Blogger’lardan. Moda üzerien 2017 senesinden bu yana yazılar kaleme alan Elif Taştekne bunun yanı sıra şık kombinler oluşturarak tanınmaya başlamıştır. En çok siyah kombinlerde başatı göstermiştir.

Elif Taştekne ve Murathan ayrıldı mı

Elif Taştekne sevgilisi Murathan’dır. Elif Taştekne boyu 1.65 cm kilosu 50 kg burcu Yengeç’tir.  Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.