Elif Öngel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
4.066
Elif Öngel kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Elif Öngel kimdir?, biyografi sitemizde Elif Öngel kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Öngel kimdir? kaç yaşında?, Elif Öngel kimdir? memleketi neresi, Elif Öngel kimdir? evi nerede, Elif Öngel kimdir? nereli, Elif Öngel kimdir? instagram, Elif Öngel kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Elif Öngel kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Elif Öngel
Doğum tarihi: 1986
Doğum yeri:  İzmir
Boyu: 1.70 cm
Kilo:  60 kg
Burcu:  Terazi
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Evli (Hakan Yılmaz ile)
Meslek: Avukat
İnstagram hesabı için tıklayın.

Elif Öngel nereli? Kaç yaşında?

Elif Öngel kimdir, nereli ve kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu ne? Kiminle evli? Hakan Yılmaz eşi kimdir? Çocuğu var mı? Ne iş yapar? Mesleği? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Elif Öngel yaşamı ve biyografisi

Elif Öngel Türk Avukat ve iş kadını. Tiyatro, dizi ve sinema oyuncusu Hakan Yılmaz’ın eşidir. 2017 senesinde İstanbul Etiler’de Le Meridien Otel’in lobisinde eşi Hakan Yılmaz ile uğradıkları saldırı ile gündeme gelmiştir. 

Elif Öngel 1986 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen İzmir’dir. Eğitim yaşamına İzmir’de başladı. Lise eğitiminin sonrasında Hukuk Fakültesi’nde ünüversite eğitimini sürdürdü. Üniversiteden mezun olduktan sonra Hukuk alanında çalışmalarını İstanbul’da sürdürrmeye başladı. Kısa bir süre sonra oyuncu Hakan Yılmaz ile tanıştı.

Elif Öngel Özel yaşamında 2013 Haziran ayında  oyuncu Hakan Yılmaz ile İstanbul Ortaköy Feriye Lokantası’ndaki sade bir merasimle evlendi. Nikah merasimine, yapımcı Birol Güven, oyuncu Hasibe Eren ve Kerem Kupacı katıldı.

Elif Öngel eşi Hakan Yılmaz ile 2017 senesinde İstanbul Etiler’de Le Meridien Otel’in lobisinde eşi Hakan Yılmaz ile Denizhan Vural aracılığıyla saldırıya uğramaları ile gündeme gelmişlerdir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.