Elif Domaniç kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
419
Elif Domaniç kimdir, nereli, kaç yaşında?

Elif Domaniç Kimdir, biyografi sitemizde Elif Domaniç ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Domaniç kaç yaşında?, Elif Domaniç memleketi neresi, Elif Domaniç evi nerede, Elif Domaniç nereli, Elif Domaniç instagram, Elif Domaniç ile alakalı her detay yazımızda..

Elif Domaniç Biyografi

Elif Domaniç kimdir, kaç yaşında, nereli?

Elif Domaniç kimdir, film kostümü tasarımcısı, Moda Tasarımcısı, oyuncu, alışveriş editörü, tasarımcı ve sosyal platform fenomenidir. 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 36 yaşındadır. İç giyim tasarımları ve filmlerde kostüm ve sanat yönetmenliği yapması ile tanınmaya başladı. 2021 senesinde kendi markası İçin fantezi kıyafetiyle İstanbul sokaklarında Gezmesi ile ve sosyal platformda paylaşımı yaptığı klip ile gündeme gelmiştir.

Elif Domaniç yaşamı ve biyografisi

Elif Domaniç 1985 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Moda Tasarım bölümünde sürdürdü ve mezun oldu. Profesyonel iş yaşamına uzun yıllar alışveriş editörlüğü ve styling yaparak inşa etmeye başladı.

Elif Domaniç boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi

Ardından uzun bir süre Londra’da yaşamaya başladı ve moda tasarımı ile ilgilendi dükkan açtı. Londra’da kaldığı zamanlarda harnessla ile tanıştı. Daha sonra ülkesine geri döndü.

2017 senesinde Kirli Çıkı No.2 sergisini açtı. Özel yaşamında yönetmen Can Evrenol ile tanıştı ve bu birliktelik kısa bir süre sonra evlilikle taçlandırıldı. Elif Domaniç 2021 senesinde magazin, basın ve sosyal platformda senesinde kendi markası İçin fantezi kıyafetiyle İstanbul sokaklarında Gezmesi ile ve sosyal platformda büyük bir ilgi görmüştür.

Elif Domaniç 2015 senesinde Hayalet Dayı sinema filminde Köle kişiliğine hayat veren isim olmuştur.

Elif Domaniç boy kilo ve hangi burç?

Elif Domaniç boyu, kilosu ve burcu kısa süre içinde güncellenecektir.

Elif Domaniç sevgilisi, evli mi, eşi kim?

Elif Domaniç eşi yönetmen Can Evrenol’dur. Elif Domaniç ve Can Evrenol çiftinin evliliklerinden bir çocukları dünyaya gelmiştir.

Elif Domaniç dizileri ve filmleri

Kostüm tasarımcısı ve sanat yönetmeni olarak bir çok film ve video müzik klipinde yer aldı. Büyük İstanbul Depresyonu, Peri: Ağzı Olmayan Kız, Hakan: Muhafız, IIEv Kadını, Hayalet Dayı, Gazapizm Pisliğin Üstüne Basmışlar, Şeytanın El Kitabı, Panzehir, Baskın Karabasan, Saklamak Saklamak ve Ezhel’in Geceler gibi daha birden fazla çalışmada imzası bulunmaktadır.

Elif Domaniç kimdir, kaç yaşında, kiminle evli, doğum günü, oynadığı filmler, kaç doğumlu, Elif Domaniç Gaye Su Akyol, Fuat Domaniç, Can Evrenol ilişkisi, yaşamı, vikipedi kaynaklı ve biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.