Elif Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
237
Elif Çelik kimdir, nereli, kaç yaşında?

Elif Çelik Kimdir, biyografi sitemizde Elif Çelik ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Çelik kaç yaşında?, Elif Çelik memleketi neresi, Elif Çelik evi nerede, Elif Çelik nereli, Elif Çelik instagram, Elif Çelik ile alakalı her detay yazımızda..

Elif Çelik Biyografi

Balerin, dansçı, manken, model ve bunun yanı sıra oyuncu Elif Çelik 15 Aralık 1988 senesinde Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açtı. Lübnan asıllıdır. Eğitim yaşamına Diyarbakır’da başladı. Çok ufak yaşlarda dans ve bale yapmaya başladı. Bale danslarını 16 yaşına kadar sürdürdü.

Elif Çelik sevgilisi

Özgürlüğüne düşkün olarak anılan Elif Çelik İngilizce eğitim almak için Miami’ye gitti. Bir dönem Mehmet Ali Erbil’in yarışma programında hostes olarak çalıştı. Ardından dizi ve filmlerde oynamaya başladı. Elif Çelik kameraların karşısına 2009 senesinde “Kolpaçino” sinema filmi ile beyazperde de adım attı. Ardından 2013 senesinde ilk kez “Kanıt” dizisinde rol aldı. Aynı yıl 2013 senesinde “Erkekler” sinema filminde boy gösterdi.

Elif Çelik boy kilo yaş

Elif Çelik dünyaca ünlü Playboy dergisine soyunarak kapak oldu.  Ünlü “Modelz Wiew” dergisine ‘Türk Lokumu’ başlığıyla kapak olan Elif Çelik 2018 senesinde Amerika’da oyuncu İlker İnanoğlu ile görüntülenmesi ile de gündeme geldi.

Elif Çelik estetik

2018 senesinde lüks yaşamı ve partileri ile ünlü Dan Bilzerian aracılığı ile Los Angeles’ta evinde gerçekleştirdiği partiye katıldı. Ayrıca dünyanın en çılgın cadılar bayramında boy gösterdi. Soyunduktan sonra Playtmate sıfatını alan isim oldu.

Elif Çelik kimdir

Günümüzde yaşamını Amerika, Los Angeles ve Florida’da ilerleten Elif Çelik boyu 1.73 cm kilosu 51 kg ve burcu Yay. Göz rengi kahverengi olan güzel modelin vücut ölçüleri 90 – 60 – 90.

Elif Çelik kimdir nereli kaç yaşında boyu kilosu burcu

Elif Çelik yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2013 Erkekler
  • 2013 Kanıt
  • 2009 Kolpaçino
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.