Elif Boyner kimdir, Elif Boyner kaç yaşında?

07.11.2021
2.089
Elif Boyner kimdir, Elif Boyner kaç yaşında?

Elif Boyner kimdir, biyografi bölümünde Elif Boyner biyografi sayfası ile karşınızdayız. Elif Boyner kaç yaşında?, Elif Boyner memleketi neresi, Elif Boyner facebook, Elif Boyner nereli, Elif Boyner instagram, Elif Boyner ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Elif Boyner kimdir? başlığımızın detayları..

Elif Boyner Kimdir – Elif Boyner Biyografi

Cemiyet yaşamının ünlü isimlerinden Boyner Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cem Boyner’in Bilgün Sazak ile yaptığı ilk evlilikten olan ikiz kızlarından Elif Boyner, hemen hemen iki senedir birlikte olduğu Cihan Ayger’le dünya evine girdi. Elif Boyner’in babası Cem Boyner ile annesi ardından boşanmış ve babası Ümit Boyner ile evlenmiştir. Elif Boyner’in Ayşe Boyner adında ikiz kardeşi var. Emine adında birde ablası var. Babasının ikinci evliliğindende  Murat adında bir kardeşi olmuştur.

New York’ta sanat eğitimi almıştır. Elif Boyner, ve ikizi Ayşe Boyner’in Blumia (yediklerini kusma) hastalığı  vardı. 21 yıl hastalıkla mücadele ettikten sonra dünyaca ünlü Nörobilimci Dr. Joe Dispenza’nın terapi merkezinde tedavi gördükten sonra iyileştiler.

Elif Boyner, 2004 senesinde New York’ta bir arkadaşı ile gece kulübüne gidiyor Çıkışta arabaya bindiklerisırada cep telefonunu kulüpte unuttuğunu anlıyor. Arkadaşı telefonu almak için kulübe dönüyor, o ise arabada bekliyor.O sırada genç bir adam aniden arabanın kapısı açıp şoför koltuğuna oturup kontağı çeviriyor.Elif Boyner daha ne olduğunu anlamadan araba New York sokaklarına dalıyor. Elif Boyner arabanın içinde tam bir psikolojik savaş veriyor.Saldırgan, paraya ihtiyacı olduğunu anlıyor ve yurtta para var deyip saldırganı ikna ediyor. Yurdun önüne geldiklerinde arkadaşının haber verdiği polisleri gören adam kaçıyor. O anda itişip kakışmalar oluyor,  o arada  kendisini arabadan atıp kurtuluyor.Elif Boyner’in kurtulması tam üç saatlik sürüyor.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.