Elif Atalay kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
370
Elif Atalay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Elif Atalay Kimdir, biyografi sitemizde Elif Atalay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Atalay kaç yaşında?, Elif Atalay memleketi neresi, Elif Atalay evi nerede, Elif Atalay nereli, Elif Atalay instagram, Elif Atalay ile alakalı her detay yazımızda..

Elif Atalay Biyografi

Elif Atalay 2003 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Işık Okulları Isparta Kule Lisesi’nde sürdürdü. Ardından Işık Okulları Tiyatro Kulübünde tiyatro eğitimi aldı.  Bu eğitimle birlikte çeşitli tiyatro oyunlarında sahne almaya başladı.

Elif Atalay oynadığı diziler

Elif Atalay dizi oyunculuğuna ilk kez 2016 senesinde Gecenin Kraliçesi dizisinde adım attı. 2021 senesinde Yetiş Zeynep dizisinde rol alan isim oldu. Exxen ekranlarında 2021 senesinde yayına girecek olan çocuk dizisinde rol alan Elif Atalay pozitif enerjisi, kabiliyetleri ve oyunculuk performansı ile büyülüyor. Yetiş Zeynep dizisi oyuncuları içinde şarkıcı ve oyuncu Keremcem, oyuncu Aslı Bekiroğlu, Ece Dizdar yer alırken çocuk oyuncu kadrosuda 6 kişiden oluşuyor. Su Çeper, Mehmet Aybars Kaya, Berke Acar, Artun Can Salman ve Emir Salman bu 6 çocu oyuncu ekibinde bulunan bulunan isimler oldu.

Elif Atalay boy kilo yaş hayatı ve biyografi bilgileri

Elif Atalay boyu 1.55 cm kilosu 48 kg ve burcu Oğlak.

Elif Atalay yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Yetiş Zeynep
  • 2016 Gecenin Kraliçesi

Elif Atalay tiyatro oyunları

  • Tosun Paşa
  • Atatürk’ün Işığında
  • Sınava Doğru
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.