Elif Ada Tatlı kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
537
Elif Ada Tatlı kimdir, nereli, kaç yaşında?

Elif Ada Tatlı Kimdir, biyografi sitemizde Elif Ada Tatlı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elif Ada Tatlı kaç yaşında?, Elif Ada Tatlı memleketi neresi, Elif Ada Tatlı evi nerede, Elif Ada Tatlı nereli, Elif Ada Tatlı instagram, Elif Ada Tatlı ile alakalı her detay yazımızda..

Elif Ada Tatlı Biyografi

Elif Ada Tatlı Türk Arabesk ve Fantezi müziğinin kuvvetli seslerinden bunun yanı sıra, oyuncu, senarist ve yönetmen İbrahim Tatlıses ile Ayşegül Yıldız’ın kızıdır.

Elif Ada Tatlı

Elif Ada Tatlı 2013 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Annesi Ayşegül Yıldız ve babası İbrahim Tatlıses’tir. Elif Ada Tatlı üvey kardeşleri ise babası İbrahim Tatlıses’in Perihan Savaş ile evliliğinden olma kızı Melek Zübeyde Tatlı, Gülden Tatlı, Ahmet Tatlı, Gülşen Tatlı, İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak’tır.

İbrahim Tatlıses Elif Ada Tatlı

Elif Ada Tatlı uzun bir aradan sonra yeniden İbo Show programı ile ekranlara dönene İbrahim Tatlıses’in 2020 İbo Show programına konuk olması ile gündeme geldi. Programa konuk olarak katılan Elif Ada Tatlı babası İbrahim Tatlıses’in duygusal anlar yaşamasına da neden olmuştur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.