Elfin Tataroğlu Kimdir? – Kaç yaşında? – Aslen nereli

12.09.2021
179
Elfin Tataroğlu Kimdir? – Kaç yaşında? – Aslen nereli

Elfin Tataroğlu Kimdir?, biyografi bölümümüzde Elfin Tataroğlu Kimdir? başlığı ile karşınızdayız. Elfin Tataroğlu Kimdir? hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Elfin Tataroğlu Kimdir? – Kaç Yaşındadır? – Memleketi Neresi

(0) (0)
Ad Soyad Elfin Tataroğlu
Meslek Siyasetçi
Yaşı 43 (1978-01-01)
Boyu
Burcu Oğlak
Göz Rengi Kahverengi
Eğitim Doktora
Eşi Bilinmiyor
Sevgilisi
Doğum Yeri İzmir

Elfin Tataroğlu Kimdir? Biyografi

Elfin Tataroğlu, 1978 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir. Orta öğretim eğitimini Saint Joseph Fransız Lisesi’nde tamamlamıştır.  

Yüksek öğretim eğitim hayatına Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü ile devam eden Elfin Tataroğlu, Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi almıştır.  

Daha sonra eğitim hayatına devam etme kararı alarak, İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans yapmış ve şimdilerde de İstanbul Üniversitesi İşletme Yönetimi ve Organizasyon üzerine doktora yapmaktadır.  

Liderlik, elektronik öğrenme ve örgüt kültürü konularında akademik çalışmaları bulunan Elfin Tataroğlu, İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca bilmektedir.  

2010 ve 2012 yıları içinde CHP Kadın Kolları MYK Üyeliği yapmış ve İzmir 2. Bölge 24. Dönem Milletvekili Adayı olmuştur.  

34. Kurultay Divan Yazman Üyeliği’nin bunun yanında Konak ilçesi’nden İl Kongre Delegesi ve İzmir Kurultay Delegesi seçilen Tataroğlu, CHP 18. Olağanüstü Kurultayı’nda BYKP’den Parti Meclisi Üyesi olarak da seçilmiştir.  

Doktora düzeysinde akademik araştırma yapan siyasetçinin kaleme aldığı siyasi makaleler de gazetelerde yayımlanmaktadır.  

Ayrıca Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisans programında da öğretim görevlisi olarak ders veren Elfin Tataroğlu, evli ve bir çocuk annesidir.  

19 Aralık 2020 Cumartesi 18:51
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.