Elçin Afacan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
204
Elçin Afacan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Elçin Afacan kimdir?, biyografi sitemizde Elçin Afacan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elçin Afacan kimdir? kaç yaşında?, Elçin Afacan kimdir? memleketi neresi, Elçin Afacan kimdir? evi nerede, Elçin Afacan kimdir? nereli, Elçin Afacan kimdir? instagram, Elçin Afacan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Elçin Afacan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Elçin Afacan
Doğum tarihi: 25 Şubat 1969
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 65 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın

Elçin Afacan nereli? Kaç yaşında?

Elçin Afacan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Elçin Afacan kaç kilo vardi, son hali, yeni dizisi, yer aldığı diziler, Türk dizi ve tiyatro oyuncusu Elçin Afacan’ın yaşamı ve kariyer öyküsü 2016 senesinde katıldığı Görevimiz Komedi adlı yarışma programından sonra tamamen değişti. Kariyerinde başarı yakalayan Elçin Afacan yaşamı ve biyografisine ilişkin araştırılan tüm detaylar kim kimdir bölümümüzde sizlerle.

Elçin Afacan yaşamı ve biyografisi

Elçin Afacan Türk dizi, tiyatro oyuncusudur. 2016 senesinde oynadığı İçerde dizisi ile tanınmaya başladı. En büyük çıkışını 2009 yapımı olan Bir Aile Hikayesi dizisinde Beste rolü ile yaptı.

Elçin Afacan, 22 Ocak 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına İstanbul’da başladı. Çocukluk dönemleri de yine İstanbul’da geçti. Anne ve babasına ilkokul üçüncü sınıfta sahneye çıkıp ‘tiyatro oynayacağım demesi ile geleceğinde yapacağı mesleği açıkça ortaya koymuştur. Liseyi bitirdiktan hemen sonra İstanbul Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünü kazandı ve bu alandan mezun oldu.  Medya kariyeri 2016 senesinde başladı. 2016 senesinde “Görevimiz Komedi” adlı yarışmadan sonra kariyerinin önü açıldı.

Elçin Afacan 2016 senesinde “İçerde” dizisi ile ilk defa kameralar karşısına geçti ve “Gülçin” rolüne hayat verdi. 2016 senesinde başladığı oyunculuk kariyerine hem dizi film projeleri hem de tiyatro oyunları sığdırdı. 2017 senesinde “Blu” adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2019 senesinde “This Is Us” versiyonu olan “Bir Aile Hikayesi” dizisinde rol aldı.  2020 senesinde Sen Çal Kapımı dizisinde “Melek Yücel” rolüne hayat veren isim oldu.

Resim yapmayı, şarkı kelimeleri yazmayı ve spor yapmayı çok seven Elçin Afacan Tenis ve Yüzme sporları ile de ilgilenmektedir. Elçin Afacan Tenis ve Yüzme sporlarında lisanslı sporcudur.

Elçin Afacan, bekar olup özel yaşamı ile gündeme gelen bir oyuncu değildir. Bu nedenle sevgilisi olup olmadığı bilinmemektedir. Elçin Afacan şimdilerde dizi ve tiyatro çalışmalarına sürdürmektedir.

Elçin Afacan Tiyatroları

  • Blu / Oyuncu 2017

Elçin Afacan dizleri ve filmleri

Elçin Afacan yer aldığı diziler. Elçin Afacan hangi dizilerde oynadı? Oynadığı diziler, yeni dizisi ve filmleri aşağıda bulunmaktadır.

  • 2020 – Sen Çal Kapımı (Melek) (TV Dizisi)
  • 2019 – Bir Aile Hikayesi (Beste) (TV Dizisi)
  • 2017 – Deli Gönül (TV Dizisi)
  • 2016 – İçerde (TV Dizisi)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.