Elanur Pat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
136
Elanur Pat kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Elanur Pat kimdir?, biyografi sitemizde Elanur Pat kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Elanur Pat kimdir? kaç yaşında?, Elanur Pat kimdir? memleketi neresi, Elanur Pat kimdir? evi nerede, Elanur Pat kimdir? nereli, Elanur Pat kimdir? instagram, Elanur Pat kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Elanur Pat kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Elanur Pat
Doğum tarihi: 30 Aralık 2000
Doğum yeri: Ordu
Boy: 1.74 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Yay
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Youtuber, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Elanur Pat nereli? Kaç yaşında?

Elanur Pat kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Elanur Pat sevgilisi kim? Elanur Pat Bela kelimeleri, ifşa, ailesi, annesi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Elanur Pat yaşamı ve biyografisi

Elanur Pat Türk youtuber ve fenomendir. Aynı zamanda şarkıcıdır. Twitch yayınları ile tanınmaya başlayan Elanur Pat 2019 senesinde Exatlon Challenge 2019 Türkiye yarışmasına katılması ile daha da ön plana çıktı. Ünlü sosyal platform fenomenleri içinde bulunan Elanur Pat binlerce takipçiye sahip.

Elanur Pat 30 Aralık 2000 senesinde Ordu’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Ordu’dur. Eğtim yaşamında liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Yalova Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nde sürdü. Eğitimi ile birlikte WEB Developer ve Grafikerlik yaptı. Bir dönem sabahlara kadar süren oyun oynama dönemi oldu. Elanur Pat’ın ilk oyunu Counter Strike 1.6 ve GTA San Andreas oldu.

Elanur Pat internet dünyasına Twitch uygulaması üzerinden “RunalexX” kullanıcı adıyla açtığı yayınlarıyla ünlenmeye başladı. 2017 senesinde Youtube kanalnı kurdu. En büyük çıkışını 2019 senesinde “Bela” adlı şarkısı ile yaptı. Youtube üzerinden 20 milyondan fazla izlenen şarkı kelimeleri ile de bi hayli başarılı şarkılar içinde yer aldı.  Video klibinde “Tatlı mı Cringe mi Elanur–Bela mottosunu” kullanan Elanur Pat’ın klip çekimi Nişantaşı Üniversitesi’nde gerçekleşti. Elanur Pat bekar olup çalışmalarını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.