Ekin Beril kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
459
Ekin Beril kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ekin Beril Kimdir, biyografi sitemizde Ekin Beril ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ekin Beril kaç yaşında?, Ekin Beril memleketi neresi, Ekin Beril evi nerede, Ekin Beril nereli, Ekin Beril instagram, Ekin Beril ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Ekin Beril Biyografi

Ekin Beril kimdir, kaç yaşında, nereli?

Ekin Beril besteci söz yazarı ve müzisyendir. 13 Ocak 1993 tarihinde Çanakkale’de dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 28 yaşındadır. Sosyal medya üzerinden acapella tarzı coverları ile beğeni aldı ve ünlendi.

Ekin Beril yaşamı ve biyografisi

Ekin Beril Bettemir 13 Ocak 1993 Çanakkale’de dünyaya gözlerini açtı. Annesi ve babası Mühendistir. Eğitim yaşamına Çanakkale’de başladı. Milli Piyango Lisesini bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde devam etmeye başladı.

Müzik kariyerine ortaokul ve lise senelerında başladı. Birden fazla müzik aleti çalmayı öğrendi. Ekin Beril acapella tarzı ile sosyal platform üzerinden paylaşımı yaptığı video içerikleri ile adını duyurmaya başladı. Ardından Şarkıcı Bengü’nün vokalistliğini yaptı. Nasıl Büyük Adam olucam, Düşünme Hiç, Bırak Kadının Olayım ve B coverları ile beğeni aldı.

Ekin Beril şimdilerde müzik çalışmalarını sürdürmektedir.

Ekin Beril boy kilo ve hangi burç?

Ekin Beril boyu 1.64 cm kilosu 50 kg ve burcu Oğlak. Göz rengi koyu kahverengi ve saç rengi rengarenktir.

Ekin Beril sevgilisi?

Ekin Beril sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler güncellenecektir. Bir dönem Ekin Beril Reynmen sevgili mi soruları ile gündeme gelmiştir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.