Egemen Töreli kimdir, Egemen Töreli kaç yaşında?

07.11.2021
391
Egemen Töreli kimdir, Egemen Töreli kaç yaşında?

Egemen Töreli kimdir, biyografi bölümünde Egemen Töreli biyografi sayfası ile karşınızdayız. Egemen Töreli kaç yaşında?, Egemen Töreli memleketi neresi, Egemen Töreli facebook, Egemen Töreli nereli, Egemen Töreli instagram, Egemen Töreli ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Egemen Töreli kimdir? başlığımızın detayları..

Egemen Töreli Kimdir – Egemen Töreli Biyografi

Ünlülerin astroloğu olarak bilinen ve kendisini ‘Burçların Efendisi’ olarak tanımlayan 51 yaşındaki Astrolog Egemen Töreli trafik kazasında yaşamını yitirdi.Tekirdağ’ın Çorlu beldesinde yaşayan ünlü astrolog Egemen Töreli, Çorlu Atatürk Bulvarı üzerinde yürüyüş yaptığı sırada yolun karşısına geçmek isterken T.T.’nin kullandığı kapalı kasa kamyonetin çarpması neticesinde yaşamını yitirdi.

1967 senesinde dünyaya gözlerini açan,Egemen Töreli 23 Nisan doğumludur. Doğum tarihi nedeni ile resmi sayfasında dile getirdiği üzere, teyzesi ve babasının hastaneye giderken isminin ‘Egemen’, veya ‘Ulusal’ olsun demeleri üzerine, annesinin ‘Ulusal’ alışık olmadığımız fakat ‘Egemen’ alışık olduğumuz bir isim demesiyle bu ismi almıştır.

Esasen Tekirdağ, Çorlu doğumlu olan Egemen Töreli, İlköğretim, Ortaokul ve Lise tahsilini Tekirdağ’da tamamlamış, sonrasında Ankara Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur.

Yurt dışında astronomi ve parapsikoloji eğitimi de alan Egemen Töreli, 1995 senesinde basın medya ile tanışmıştır. 1985 senesinden bu yana burçlar ve astroloji ile iç içe olan Egemen Töreli,Mehmet Ali Erbil , Nazan Şoray, Hatice, Tuğba Özay veNur Yerlitaş, gibi ünlü isimlerin Astrologluğunu yapmıştır.Egemen Töreli, evlilik programlarında da yorumculuk yapmıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.