Ege Semih Erken kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
116
Ege Semih Erken kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ege Semih Erken kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Ege Semih Erken kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ege Semih Erken kimdir? kaç yaşında?, Ege Semih Erken kimdir? memleketi neresi, Ege Semih Erken kimdir? evi nerede, Ege Semih Erken kimdir? nereli, Ege Semih Erken kimdir? instagram, Ege Semih Erken kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ege Semih Erken kimdir? Biyografi

Ege Semih Erken nereli? Kaç yaşında?

Ege Semih Erken kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ege Semih Erken sevgilisi, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ege Semih Erken yaşamı ve biyografisi

Ege Semih Erken Türk manken, model ve oyuncudur. Oynadığı filmlerle adını duyurmaya başladı.

Ege Semih Erken sevgilisi

Ege Semih Erken 1994 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. 2017 senesinde tertip edilen 2017 Best Model Türkiye yarışmasına katılması ve yarışmada ikinci olması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı.

Ege Semih Erken kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu,

Ege Semih Erken model ve mankenliğin bunun yanında oyunculuk da yapmaya başladı. Kameraların karşısına 2019 senesinde “Yasak Elma” dizisi ile adım attı. 2020 senesinde Acemi Anneler oyuncuları içinde yerini alan isim oldu. Ege Semih Erken boyu 1.90 cm kilosu 74 kg burcu.

Ege Semih Erken dizileri ve filmleri

Ege Semih Erken yer aldığı diziler? Ege Semih Erken hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Acemi Anneler
  • 2019 Yasak Elma – Emre
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.