Efecan Şenolsun Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
234
Efecan Şenolsun Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Efecan Şenolsun Kimdir?, biyografi sitemizde Efecan Şenolsun Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Efecan Şenolsun Kimdir? kaç yaşında?, Efecan Şenolsun Kimdir? memleketi neresi, Efecan Şenolsun Kimdir? evi nerede, Efecan Şenolsun Kimdir? nereli, Efecan Şenolsun Kimdir? instagram, Efecan Şenolsun Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Efecan Şenolsun Kimdir? Biyografi

Efecan Şenolsun Kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Biyografisi

Son zamanlarda yer aldığı dizilerde adından söz ettiren isim Efecan Şenolsun, bu günlerde taciz iddiaları ile magazin dünyasının dilinde. Yaşamayanlar dizi setinde Elit İşcan’a taciz ettiği iddiası ile gündeme gelen Efecan Şenolsun kimdir? İşte yaşamı.

Efecan Şenolsun 11 Eylül 1992 senesinde İzmir’de doğmuştur. Oyunculuk kariyerinde çok ufak yaşlarda ilgi duymaya başladı. Henüz lise saatleri civarındayken oyunculuk hayalleri ile yanıp tutuşmaya başladı. Bu istek ve arzu onu İstanbul’a sürükledi. Burada çeşitli ajanslarda kendisini gösterme fırsatı oldu. Lakin eğitimini bitirmesi gerekmekteydi. İzmir’e dönerek liseyi tamamlayan Efecan Şenolsun, ardından üniversite için Bilgi Üniversitesinde gitti. Oynadığı projeler içinde Güneşi Beklerken ve ödüllü kısa filmi bulunmaktadır.
Efecan Şenolsun Melisa Şenolsun ile kardeştir. Her ikisi de oyuncudur. Efecan Şenolsun, Yaşamayanlar dizisinde taciz nedeni ile gündeme gelen isim oldu.
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.