Efe Güray kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
289
Efe Güray kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Efe Güray kimdir?, biyografi sitemizde Efe Güray kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Efe Güray kimdir? kaç yaşında?, Efe Güray kimdir? memleketi neresi, Efe Güray kimdir? evi nerede, Efe Güray kimdir? nereli, Efe Güray kimdir? instagram, Efe Güray kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Efe Güray kimdir? Biyografi

Efe Güray kimdir? Nereli? Kaç yaşında yaşamını yitirdi?

Efe Güray, oyuncu Beren Saat’in 2004 senesinde trafik kazası neticesinde kaybettiği sevgilisidir. Efe Güray aslen memleketi Ankara’dır. Babası Enis Güray ve annesi Nil Güray’dır. Efe Güray 19 yaşında arkadaşına ait olan araba ile kaza geçirerek hastaneye varmadan yaşamını yitirmiştir. Kim kimdir bölümümüzde Beren Saat’in eski sevgilisi Efe kimdir? Hayatı, özgeçmişi ve biyografisi ile ilgili bilgiler verirken neden gündeme geldiği hususunda da bilgiler vereceğiz. Bilindiği üzere magazin dünyasında uzun süredir boşanacakları yönünde haberlerle gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti sonunda evlerini ayırdı. Bunun üzerine Beren Saat’in sosyal platform hesabı üzerinden sevgilisi Efe Güray’ın fotoğrafını paylaşması magazin ve medya dünyasında Efe Güray’ın konuşulmasına denen oldu. İşte araştırılan Efe Güray yaşamı.

Beren Saat Efe Güray ile ilgili

Beren Saat’in eski sevgilisi Efe Güray 1985 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Ankara’da başladı. TED Ankara Koleji eğitim kurumlarında eğitim hayatına sürdü. Liseden mezun oldukan sora İstanbul Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitim hayatına başladı. Oyuncu Beren Saat’in sevgilisi olması ile tanındı. Beren Saat ile 3 yıl sevgili oldu. 2004 senesinde Türkiye’nin Yıldızları adlı yarışma programına Beren Saat’in katılmasında büyük rol oynadı. Yarışma öncesinde ve sonrasında Beren Saat’i sürekli olarak destekleyen Efe Güray 17 Temmuz 2004 senesinde 19 yaşında geçirdiği trafik kazası neticesinde yaşamını yitirdi.

Beren Saat’in eski sevgilisi Efe kimdir?

Efe Güray, Beren Saat’in lise senelerından bu yana sevgilisi
ve en yakın dostu olmuştur. Efe Güray’ın yaşamını kaybetmesinin, sonrasında
adına “Efe Güray Eğitim ve Spor Vakfı” kuruldu. Vakıf, şimdilerde maddi
olanakları olmayan çocuklara spor olanağı sağlamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.