Eda Su Barlık kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
336
Eda Su Barlık kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eda Su Barlık Kimdir, biyografi sitemizde Eda Su Barlık ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Su Barlık kaç yaşında?, Eda Su Barlık memleketi neresi, Eda Su Barlık evi nerede, Eda Su Barlık nereli, Eda Su Barlık instagram, Eda Su Barlık ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Eda Su Barlık Biyografi

Eda Su Barlık kimdir, kaç yaşında nereli?

Eda Su Barlık Türk sosyal platform fenomeni, video içerik üreticisi ve influencer’dır.  2003 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 18 yaşındadır. Memleketi aslen Kırklareli’dir. İnstagram ve TikTok platformları üzerinden paylaşımı yaptığı videolar ve reels videoları ile yıldızı parlamaya başladı.

Sosyal medya fenomeni postları ve fiziki güzelliğiyle göz doldurdu. Bugün yüz binlerce takipçisi bulunan Eda Su Barlık ünlü fenomenler listesinde yerini aldı. Bilhassa instagram reels videoları aracılığıyla milyonlarca izlenme elde etmiştir.  

Eda Su Barlık yaşamı ve biyografisi

Eda Su Barlık 1 Ocak 2003 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi Kırklareli’dir. Eda Su Barlık babasını 2018 senesinde kaybetmiştir. Ayşegül Buse Barlık isminde ablası bulunmaktadır.  Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı.

Eda Su Barlık kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi Eda Su Barlık boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

İnstagram ve TikTok hesapları üzerinden video, fotoğrafları ve reels videoları ile yıldızı parladı. Eda Su Barlık en yakın dostu Eylül Bilen ve sevgilisi ise Yiğit Can Çakmak olduğu iddia edilmiştir.

Eda Su Barlık boy kilo ve hangi burç?

Eda Su Barlık boyu 1.65 cm kilosu 52 kg ve burcu Yay.

Eda Su Barlık sevgilisi

Eda Su Barlık sevgilisi Yiğit Can Çakmak olduğu iddia edilmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.