Eda Sakız kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
439
Eda Sakız kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eda Sakız kimdir?, biyografi sitemizde Eda Sakız kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Sakız kimdir? kaç yaşında?, Eda Sakız kimdir? memleketi neresi, Eda Sakız kimdir? evi nerede, Eda Sakız kimdir? nereli, Eda Sakız kimdir? instagram, Eda Sakız kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Eda Sakız kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Eda Sakız
Doğum tarihi:  1999
Doğum yeri: Mersin
Boyu: 1.68 cm
Kilo:  60 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Bekar
Meslek: Tiktoker, fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın.

Eda Sakız nerli? Kaç yaşında?

Eda Sakız kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo, burcu? Eda Sakız tiktok, youtube, kışkırtma, ifşa? Eda Sakız öpüşme, sevgilisi? Tiktok Eda Sakız kimdir fotoğrafları, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Eda Sakız yaşamı ve biyografisi

Eda Sakız Türk Tiktoker, fenomen ve youtuber’dir. Eda Sakız tiktok uygulaması üzerinden ürettiği içerikler ve videolarla kısa bir sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başararak milyonlarca takipçiye ulaştı.

Eda Sakız kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo, burcu

Eda Sakız 1999 senesinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Bilhassa tiktok üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle beğeni aldı ve kısa bir sürede çok bir hayli önemli takipçiye sahip oldu. Fenomen olmadan önce otellerde hemen hemen olarak 5 yıl boyunca barmaidlik yaptı. Ardından memleketi Mersin’nden taşınarak İstanbul’a yerleşti. Fenomen dostları içinde Zeynep Buse Korkmaz da bulunmaktadır. Bir dönem saçlarını kesmesi ile gündeme gelen Eda Sakız sevgilisi Bilal’den ise ayrılmıştır. Ayrıca Bilal ile barışma ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtmiştir. Eda Sakız Öznur ve Enes’in ayrılmaları hususunda da herhangi bir tesirinin olmadığını dile getirmiştir.

Eda Sakız öpüşme, sevgilisi, hayatı, biyografi

Antalya’da buluşmalarda hayranları ve fanları aracılığıyla onlarca armağan almıştır. Tiktok’ta sevmediği 3 ismi açıklayan Eda Sakız özellikle Mira Süt için yılan ifadesini kullanmıştır. Şeyma Mestoğlu sevmedikleri bireyler içinde ikinci sırada yer alırken sevmediği 3 kişi ise Ali Kezer olduğunu söylemiştir. Eda Sakız 2019 senesinde Tiktok hesabını Ares ısrarı üzerine açmıştır. Antalya mı İstanbul mu sorusuna karşın İstanbul cevabını vermiştir. En büyük pişmanlığı sorusuna ise Erzurum’a keşke gitmeseydim demiştir. Eda Sakız ilerleyen dönemler için müzik yaşamına atılmayı ve şarkıcı olmayı planlamaktadır

@edasakizz

Bir aynaya baktığımda gördüğüme bi yukarı baktığımda göremediğime ??

♬ orijinal ses – merterdogaan

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.