Eda Sakız kimdir, Eda Sakız kaç yaşında?

05.11.2021
267
Eda Sakız kimdir, Eda Sakız kaç yaşında?

Eda Sakız kimdir, biyografi bölümünde Eda Sakız biyografi sayfası ile karşınızdayız. Eda Sakız kaç yaşında?, Eda Sakız memleketi neresi, Eda Sakız facebook, Eda Sakız nereli, Eda Sakız instagram, Eda Sakız ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Eda Sakız kimdir? başlığımızın detayları..

Eda Sakız Kimdir – Eda Sakız Biyografi

1999 Mersin doğumlu Eda Sakız’ tiktoker, fenomen,youtuberdir.Tiktok uygulaması üzerinden ürettiği içerik ve videolar ile milyonlarca takipçiye ulaştı. Daha önce 5 sene kadar bir otelde barmen olarak çalışmıştır. Ardından Mersinden İstanbul’a taşınıp yerleşmiştir.

Daha sonra sosyal platform üzerine yoğunlaşmış, maddi olarakta kendisine getirileri olması ve hayallerini gerçekleştirmek adına mesleğini bırakmıştır. Hayranları için Antalveya 3 kez buluşma gerçekleştirmiş ve hayranları aracılığıyla birden çok armağanler kendisine verilmiştir.

Tiktok kariyerine 2019 senesinde başlamıştır. Tiktok hesabında takipçi sayısı 1.1M, resmi instagram hesabında 218bin, youtube video kanalında ki abone sayısı ise günümüz itibariyle 171 B civarındadır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.