Eda Kurt kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.007
Eda Kurt kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eda Kurt Kimdir, biyografi sitemizde Eda Kurt ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Kurt kaç yaşında?, Eda Kurt memleketi neresi, Eda Kurt evi nerede, Eda Kurt nereli, Eda Kurt instagram, Eda Kurt ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Eda Kurt Biyografi

Eda Kurt kimdir, nereli, kaç yaşında?

Eda Kurt vloger, youtuber ve sosyal platform fenomenidir. 20 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 27 yaşındadır. Alışveriş videoları ile ünlendi ve tanınmaya başladı.

Eda Kurt yaşamı ve biyografisi

Eda Kurt 20 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul Kadıköy’de başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Arel Üniversitesi Moda Tasarımı bölümünde sürdü. Aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Marka İletişimi bölümü mezundur.

Eda Kurt temizlikyolda.com markasının kurucusudur. 2014 senesinde Hakan Kibar ile birlikte kurdukları alışveriş platformu ile kazanç sağlayan Eda Kurt magazin dünyasında da Bestem Kibar ile aralarındaki kavga ile gündeme gelmiştir.

Eda Kurt özellikle sezon alışverişleri, spor kıyafetleri, elbiseler ile ilgiliki paylaşımları ile bilinmektedir.

Eda Kurt boy kilo ve hangi burç?

Eda Kurt boyu 1.66 cm kilosu 52 kg ve burcu Yengeç.

Eda Kurt sevgilisi kim?

Eda Kurt sevgilisi Hakan Kibar olup 7 yıllık ilişkileri sürdürmektedir.

Eda Kurt Hakan Kibar ayrıldı mı, neden ayrıldı? Sevgilisi ve eski sevgilisi? Eda Kurt burun estetiği ve Eda Kurt estetiksiz hali? Kısa olarak yaşamı vikipedi kaynaklı detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.