Eda Gürkaynak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
450
Eda Gürkaynak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Eda Gürkaynak kimdir?, biyografi sitemizde Eda Gürkaynak kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Eda Gürkaynak kimdir? kaç yaşında?, Eda Gürkaynak kimdir? memleketi neresi, Eda Gürkaynak kimdir? evi nerede, Eda Gürkaynak kimdir? nereli, Eda Gürkaynak kimdir? instagram, Eda Gürkaynak kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Eda Gürkaynak kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Eda Gürkaynak
Doğum tarihi: 1994
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 56 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Birkan Sokullu ile)
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın

Eda Gürkaynak nereli? Kaç yaşında?

Eda Gürkaynak kimdir, kaç yaşında, ailesi, kimin kızı, babası, annesi kim? Birkan Sokullu sevgilisi Eda Gürkaynak ile ilgili haberler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Eda Gürkaynak yaşamı ve biyografisi

Eda Gürkaynak Türkiye ve Avrupa’da tanınan Sinem Gürkaynak ve Kemal Gürkaynak’ın kızıdır. Türkiye’de oyuncu Birkan Sokullu ile sevgili olduğu yönünde haberlerle tanınmıştır.

Eda Gürkaynak 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi cemiyet yaşamının tanınmış simalarından Sinem Gürkaynak ve babası ise Kemal Gürkaynak’tır. Ayrıca Eda Gürkaynak’ın  Lara adında kız kardeşi bulunmaktadır. İstanbul Entertaintment Group (İEG) CEO’su Kemal Gürkaynak ile Sinem Gürkaynak’ın kızı Eda Gürkaynak 2013 senesinde Koç Lisesi’nden IB diplomasıyla mezun oldu. Eda Gürkaynak okul senelerı boyunca notunu hep 4.50 üzerinde tutarak takdir aldı. Okuduğu okulda 2 kez onur ödülü aldı. New York Üniversitesi mezunu Eda Gürkaynak 2017 senesinde “Amerika’nın en başarılı Türk mezunları” listesine de 25’inci oldu.

Eda Gürkaynak 2020 senesinde oyuncu Birkan Sokullu ile magazin gündemine oturan isim oldu. Eda Gürkaynak Birkan Sokullu ile 6 aylık ilişkisi olduğu haberleri ile yer aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.